Alve.com

Sony MDR-ZX310

Kulaklık Tipi: Kulak Üstü, Mikrofon , Marka: Sony

  1. D&R
  2. D&R

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel Özellikler

Ürün Tipi
Kulak Üstü
Hassasiyet
98 dB
Daha fazla
Ses Geçirmeyen
Hayır

Bağlantılar

Kablosuz
Hayır
Bluetooth
Hayır
Mikrofon
Evet
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Sony MDR-ZX310 hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Sony MDR-ZX310` incelemesi

Sony'nin giriş seviyesi kulak üstü kulaklığı

Kulaklık pazarında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sony, kulaklığı kullanma amacı öncelikli müzik olanlar ve giriş seviyesi bir ürün arayanlar için Sony MDR-ZX310 adlı modelini karşımıza çıkarıyor.
Sony MDR-ZX310 giriş seviyesi bir kulaklık olduğundan aman aman denebilecek teknik özelliklere sahip değil ancak fiyatının hakkını verebilecek bir gücü de yok değil. Kulağı sarmalayan tipte bir kulaklık olan Sony MDR-ZX310, 98 dB/mW’lık hassasiyet ve 24 ohm (1 KHz) değerinde empedansa sahip. Ayrıca 10 Hz ila 24.000 HZ frekans aralığına sahip ve hoparlörler gücünü 1,18 inçlik sürücülerden alıyor.
Kırımızı, mavi, beyaz, gri ve siyah renk seçenekleriyle gelen Sony MDR-ZX310’un malzemesi için plastik malzeme tercih edildiğini görüyoruz. Konforlu bir kullanım sunması için kulağa temas eden bölgesinde yastık konulmuş olsa da kafaya temas eden üst bölümünde herhangi bir yumuşatıcı malzeme kullanılmıyor. Bağlantı tipi olarak altın malzemeden yapılmış dört kondüktörlü 3,5 mm’lik jak çıkışı kullanan cihazın, 120 cm uzunluğunda kablosu olduğunu da ayrıca belirtelim. Kablosu çıkarılabilir bir yapıya sahip değil ancak üzerinde tek bir buton bulunan ara bir kontrolörü mevcut. Bu tek tuş, kulaklığın aynı zamanda sahip olduğu mikrofon sayesinde gelen aramaların cevaplandırılabilmesine olanak sağlıyor.
Sonuç olarak Sony MDR-ZX310, çok yüksek malzeme kalitesine sahip olmayan ancak bunun karşılığını 34 TL ila 100 TL arasında değişen düşük satış fiyat etiketiyle kapatabilen, günlük kullanım amaçlı tasarlanmış bir kulaklık.

Artıları:

  • Uygun fiyatı
  • Hafif
  • Güzel görüşü

Eksileri:

  • Kaba basslar
  • Artırılmamış ara tonlar

Bunlar da ilginizi çekebilir