Alve.com

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Toz Torbası
Evet
Su Filtresi
Hayır
Daha fazla
Hepa Filtre
Evet
Halı Yıkama
Hayır
Buharlı Temizleme
Hayır
Emme Tipi
Kuru Vakumlama
Cyclonic
Hayır

Güç ve Kapasite

Toz Kapasitesi
5,5 lt
Motor Gücü
890 Watt
Emiş Gücü
-
Ses Düzeyi
76 dB(A)

Enerji ve Verimlilik

Enerji Sınıfı
C
Hava Filtreleme / Emisyon Sınıfı
D
Halı Temizleme Performans Sınıfı
C
Sert Zemin Temizleme Performansı Sınıfı
B
Yıllık Enerji Tüketimi
-
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Arçelik S 4240 C hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Arçelik S 4240 C` incelemesi

Ülkemizin ve Avrupa’nın başarılı beyaz eşya ve elektronik üreticilerinden Arçelik, her geçen gün duyurusunu gerçekleştirdiği ürünler ile ev ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Firmanın çok tutulan elektrikli süpürgelerinden birisi olan Arçelik S 4240, 2400 watt’lık motor gücü ve 280 watt emiş gücü sayesinde derinlemesine temizlik yapabiliyor. Ancak, elektrikli süpürge emiş gücünde gösterdiği performansı, enerji verimliliğinde gösteremiyor.

C enerji sınıfına dahil olan Arçelik S 4240, diğer rakiplerine göre yüksek enerji tüketimine sahip.

Hepa filtre sayesinde havada bulunan yüksek miktarda alerjik astım gibi solunum hastalıklarına yol açan toz akarlarını yakalayabilen ve hapseden elektrikli süpürge, havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlemekle kalmaz, havayı asbest, bakteri, çeşitli toksit tozlardan ve aeosollerden de korur.

360 derece dönebilen hortum, elektrik süpürgesi ile en dar köşelere erişmenizi sağlar. 5.5 litre toz haznesi kapasitesi ile, Arçelik S 4240’ı her temizlik sonrasında temizlemenize gerek kalmıyor.

Ayrıca, sizi torba masrafından kurtaran elektrikli süpürge, beraberinde 2 adet yedek kağıt torba ile birlikte geliyor. Elektrikli süpürgeyi her zaman maksimum performansta kullanmak zorunda değilsiniz. Gövde üzerinden emiş gücünü ayarlayabilir ve böylece zor olmayan temizlik işlerinizde fazla gürültünün önüne geçebilirsiniz.

Artıları:

Eksileri:

  • Günümüzde neredeyse elektrik süpürgelerinin yüzde 90’ı A sınıfı enerji verimliliğine sahip.

Bunlar da ilginizi çekebilir