Alve.com

Philips PerfectCare Aqua GC8650/80

2400 Watt, Buhar (gr/dk) Sürekli: 120, Şok: 330 , Marka: Philips

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Ürün Tipi
Buhar Kazanlı Ütü
Taban Tipi
T-ionicGlide
Daha fazla
Extra Özellikler
Dikey Ütüleme, Kireç Önleme, Otomatik Kapanma, Sürekli Buhar, Şok Buhar

Güç ve Kapasite

Güç
2.400 Watt
Su Haznesi Kapasitesi
2.500 ml
Sürekli Buhar Gücü
120
Şok Buhar Gücü
330
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler Derecelendirme başka ülkelerdeki çeşitli kullanıcı yorunlarına dayanarak yapılmıştır!

 1. 5 yıldız
  3.3
  4
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  0.8
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0.8
  1
Ürünü değerlendirin
 • Ağırlık
 • Buhar miktarı
 • Temizlik
 • Paranın karşılığı

Son görüntüledikleriniz

`Philips PerfectCare Aqua GC8650/80` incelemesi

Kullandığınız ütü artık ihtiyaçlarınızı karşılamıyor veya eskidiyse Philips’in PerfectCare Aqua GC8650/80 model buhar kazanlı ütüsü ile ipekten ketene, pamuktan kaşmire kadar ütülenebilir her giysiyi hiçbir ayar yapmaya gerek kalmadan sorunsuzca ütüleyebilirsiniz.

Sıcaklık ayarı gerektirmeyen PerfectCare Aqua ütü, taban sıcaklığını hassas bir şekilde kontrol eden gelişmiş akıllı kontrol işlemcisi ile diğer rakiplerinin arasından sıyrılmaya başarmaktadır.
Ütülenebilir kumaşlarda yanma riski oluşturmadığını garanti eden ütü, güçlü siklonik buhar bölmesi ile sürekli ve güçlü buhar akışı sağlayarak ütülemeyi daha kolay ve hızlı hale getirmektedir. Kireç birikimini önleyen ve buhar kazanlı ütünüzün ömrünü uzatmak için ideal bir çözüm olan kolay kireç giderme özelliği, ütünüzün temizleme zamanını ışık ve ses ile size hatırlatmaktadır.
Ayrıca, enerjiden tasarruf edebilmeniz için ütüyü eco modunda kullanabilir ve böylece daha az buhar ile ütü performansından taviz vermeden enerjiden tasarruf edebilirsiniz.
Musluk suyuyla kullanılmak üzere tasarlanan PerfectCare Aqua GC8650/80’i kullanırken suyun azaldığını farkettiğinizde tek yapmanız gereken hazneyi doldurmaktır. Philips’in yenilikçi teknolojisi sayesinde cihazı kapatmanız gerekmiyor.
Masada unutulan ütü nedeniyle yanan kıyafetler tarihe karışıyor. Philips PerfectCare Aqua’da yer alan akıllı çip teknolojisi sayesinde ütünüzü ütüleme sırasında ütü istasyonuna geri koymanız gerekmez.
Sıcak ütü tabanını ek altlık aksesuarı olmadan doğrudan giysilerin ya da pamuk ütü masası kılıfının üzerine bırakabilirsiniz. Ütülenebilir giysilerinize ya da ütü masasına zarar vermez. Bu sayede az bilek gücüyle çok daha kolay ütü yapabilirsiniz.

Artıları:

 • Akıllı çip teknolojisi sayesinde ütülediğiniz kıyafetlerin yanmasını önlüyor.
 • Farklı kıyafet türlerine göre sıcaklık ayarı yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir