Alve.com

Next Minix HD Brother

Uydu Çözünürlüğü: Full High Definition (FullHD), Kanal Hafızası: 8000 Kanal , Marka: Next (Uydu Alıcısı)

  1. N11

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Çözünürlük
Full High Definition (FullHD)
Bağlantılar
HDMI, USB
Daha fazla
Ek Özellikler
-, Mini
Kanal Hafızası
8000 Kanal
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Next Minix HD Brother hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

`Next Minix HD Brother` incelemesi

Akıllı televizyonların yaygınlaşması ile birlikte sosyal medya sitelerinde gezmekten, video paylaşım platformlarına göz atmak gibi birçok işlemi doğrudan gerçekleştirmek mümkün hale geldi.

Peki, televizyonu Akıllı TV yeteneklerine sahip olmayanlar ne yapacak? Bu durumda Next & Nextstar’ın üretmiş olduğu Minix HD Combo gibi bir uydu alıcısı devreye giriyor.
Uydu, karasal ve kablo yayınlarını almanıza olanak tanıyan Minix HD Combo’nun yüksek kanal kapasitesi sayesinde 8000 TV ve Radyo kanalını hafızada tutabiliyorsunuz.
HDMI çıkışı üzerinden Full HD çözünürlük sunan uydu alıcısı, akıllı kart girişi sayesinde çeşitli platformların ücretli yayınlarını izlemenizi sağlıyor. Ayrıca cihazda yer alan IPTV desteği, internet üzerinden yapılan yayınları izlemenize imkan tanıyor.
2 adet USB 2.0 girişine ev sahipliği yapan ve NTFS / FAT dosya sistemleri ile tam uyumlu olan Next Minix HD Combo ile kanal listenizi harici diske yedekleyebilir veya geri yükleyebilirsiniz.
Next Minix HD Combo'nun tüm yetenekleri bunlarla sınırlı değil. PVR yeteneği sayesinde izlediğiniz yayınları harici bir diske kayıt edebilen uydu alıcısı, aynı zamanda harici diskiniz içerisinde yer alan AVI, MKV, VOB, DAT, TS, MPG ve MP4 formatındaki videoları sorunsuzca oynatabiliyor.
Desteklenen bir Wi-Fi aygıtı üzerinden internete bağlanarak YouTube, DailMotion ve Picasa gibi servislere ulaşmanızı sağlayan uydu alısı üzerinden hava durumu gibi bilgilere erişebiliyorsunuz.

Artıları:

  • PVR yeteneği sayesinde izlediğiniz yayınları kayıt altına alabiliyorsunuz.
  • USB üzerinden yazılım güncellemesi yapılabilmesi, yeni özelliklere hızlıca erişmenizi sağlıyor.

Eksileri:

  • İnternete bağlanabilmeniz için ayrıca bir Wi-Fi aygıtı satın almanız gerekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir