Alve.com

Arnica Mısırmatik Plus AA 172Q

Mısır Patlatma Makinesi, 1000 Watt , Marka: Arnica

  1. N11

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Tipi
Mısır Patlatma Makinesi
Enerji Tüketimi
1.000 Watt
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Arnica Mısırmatik Plus AA 172Q hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Arnica Mısırmatik Plus AA 172Q` incelemesi

Televizyonun karşısında bir taraftan çayınızı yudumlarken, diğer taraftan en sevdiğiniz diziyi yada bir filmi izliyorsanız, patlamış mısırları unutmamalısınız. Mısır patlamak ile uğraşırken, diziyi kaçırmak istemiyorsanız size bir önerimiz var.

Küçük ev aletleri konusunda kendisini kanıtlaşmış firmalardan birisi olan Arnica'nın Mısırmatik mısır patlatma makinesi gibi bir ürünü satın alarak mısır patlamayı, çay demlemekten daha kolay hale getirebilirsiniz.
800 W gücünde olan Arnica Mısırmatik ile tek yapmanız gereken yağı ve tuzunu ekledikten sonra mısırın patlamasını beklemek.
Şeffaf mısır kasesi ve kapak sayesinde mısırın patladığını anında görebilir ve istediğiniz kıvama gelmesini bekleyebilirsiniz. Pratik bir kullanıma sahip olan mısır patlatma makinesi, üzerinde sadece açma - kapama düğmesi yer almaktadır.
Ergonomik ve hafif alt gövdesi sayesinde kolayca taşınabilmekte olan Arnica Mısırmatik, 2 yıl garanti süresi ile kullanıcılarla buluşuyor.

Artıları:

  • Mısır patlamak için uzun süre mutfakta uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.
  • Oldukça basit bir kullanıma sahip.
  • Mısır kasesinin şeffaf olması, hazır olup olmadığını kolayca görmenizi sağlıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir