Alve.com

Altus ALM 581 A

Solo, A+, Yıkama Kapasitesi: 5kg, Sıkma Hızı: 800/dk , Marka: Altus

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Ürün Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
A+
Daha fazla
Renk
Beyaz
Su Girişi
Tek
Program Sayısı
-
Maksimum Devir Hızı
800 /dk
Extra Özellikler
-

Güç Kapasite Ebat

Yıkama Kapasitesi
5 kg
Kurutma Kapasitesi
-
Elektrik Tükeitmi
-
Su Tüketimi
-
Yıkama Ses Seviyesi
61 dB
Sıkma Ses Seviyesi
-
Kurutma Ses Seviyesi
-
Genişlik
60 cm
Yükseklik
84 cm
Derinlik
41,5 cm
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Altus ALM 581 A hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Altus ALM 581 A` incelemesi

Altus'tan fiyat performans çamaşır makinesi

Ürettiği beyaz eşyalar ile kendini kanıtlamış markalardan birisi olan Altus, ALM 581 A model çamaşır makinesi ile 4 - 5 kişilik normal bir ailenin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor.

ALM 581 A’nın 5 KG’lık yıkama kapasitesi, günlük çamaşırları rahatlıkla alabiliyor. Dakikada 800 devir sıkma hızına sahip olan makina, enerji tüketimini beyaz eşyaların kabusu olmaktan çıkarıyor.

Zira, A+ enerji verimliliği sınıfına dahil olması nedeniyle rakiplerine göre oldukça düşük seviyede güç tüketen çamaşır makinesi, yüksek elektrik faturası gelecek korkusunu bitiriyor. Yapılan testler sonucunda yıllık 220 yıkama baz alındığında ALM 581 A çamaşır makinesi, 168 kWh elektrik tüketmektedir.

Yine, 220 yıkama sonucunda ise yıllık su tüketimi yaklaşık olarak 9900 litre olarak tespit edilmiştir. Çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların ortaya çıkardığı gürültü, ev içerisinde oldukça rahatsızlık verebiliyor.

Bu konuda ortalama değerler sunan Altus çamaşır makinesi yıkama sırasında 61 dB, sıkma işlemi sırasında ise 76 dB ses çıkarmaktadır. Elektronik su kontrol sistemi sayesinde eski makinalarda yaşanan su taşması sorunundan sizi kurtaran çamaşır makinesi, su kesik ve kapak kilidi gibi uyarılar ile herhangi bir sorun oluştuğunda sizi bilgilendiriyor.

400, 600 ve 800 devir sıkma kapasitelerine sahip olan cihaz, çamaşırların en iyi şekilde yıkanması için 15 farklı programı üzerinde barındırıyor. Bu sayede renklilerden, beyazlara farklı çamaşır çeşitlerinde en uygun programı seçebilirsiniz.

Artıları:

  • 15 farklı yıkama programı ile çamaşırlar için en uygun ayarı yapabiliyorsunuz.
  • Düşük enerji tüketimine sahip olması, uzun vadede avantaj sağlıyor.

Eksileri:

  • Sıkma modunda çok fazla gürültü yapıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir