Alve.com

Siemens WD14H440TR

Kurutmalı / Solo, A, Yıkama Kapasitesi: 7kg, Sıkma Hızı: 1400/dk, Kurutma Kapasitesi: 4kg , Marka: Siemens

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Ürün Tipi
Kurutmalı, Solo
Enerji Sınıfı
A
Daha fazla
Renk
Beyaz
Su Girişi
Tek
Program Sayısı
-
Maksimum Devir Hızı
1.400 /dk
Extra Özellikler
Çocuk Kilidi

Güç Kapasite Ebat

Yıkama Kapasitesi
7 kg
Kurutma Kapasitesi
4 kg
Elektrik Tükeitmi
4,76 kWh
Su Tüketimi
57 lt
Yıkama Ses Seviyesi
48 dB
Sıkma Ses Seviyesi
74 dB
Kurutma Ses Seviyesi
-
Genişlik
60 cm
Yükseklik
84,5 cm
Derinlik
59 cm
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Siemens WD14H440TR hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Siemens WD14H440TR` incelemesi

Son dönemde yeni bir çamaşır makinesi arayışı içerisindeyseniz, yıkama özelliğinin yanı sıra kurutma yeteneğine de sahip olan Siemens WD14H440TR iQ500 çamaşır makinesine mutlaka göz atmalısınız.

Tek seferde 7 kg çamaşırı yıkayabilen ve 4 kg çamaşırı kurutabilen çamaşır makinesi, 56 litre tambur hacmine sahip. 4 kg için kesintisiz yıkama ve kurutma programı sunan Siemens WD14H440TR, enerji tüketimi konusunda oldukça başarılı.
A enerji verimliliği sınıfına dahil olan çamaşır makinesinin, yıkama ve kurutma için toplam elektrik tüketimi 4.76 kWh, yıkama ve kurutma için toplam su tüketimi ise 57 litre seviyesinde.
Su sıcaklığının ve sıkma devrinin seçilebildiği, kalan zamanın ve program akışının takip edilebildiği ve başlangıç zamanının 24 saat ertenebildiği geniş ekranı sayesinde, büyük bir kullanım kolaylığı sunan Siemens WD14H440TR, daha yoğun ve daha hassas yıkama sağlayan varioSoft tambur sistemini kullanmaktadır.
Havalandırma, Mix, outdoorPlus, Gömlek/Bluz, Süper kısa 15', Yünlüler, Hassas/İpek ve Kazan temizleme gibi birbirinden farklı yıkama programlarına sahip olan çamaşır makinesi, tüm yıkama programları ve özel fonksiyonlar için tam elektronik kontrol sağlamaktadır.
Dakikada 1400 devre kadar yükselebilen Siemens WD14H440TR, yıkama işlemi sırasında ortalama 48 dB, sıkma işlemi sırasında ise ortalama 74 dB gürültü oluşturuyor.

Artıları:

  • Hem yıkama hem kurutma işlemi tek makinada yapılabiliyor.
  • 7 KG yıkama kapasitesine bir aile için oldukça yeterli.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir