Alve.com

HP 24es 60.45 cm T3M78AA

Boyut: 23.8", Teknoloji: LED, Panel: IPS, Çözünürlük: 1920x1080, Bağlantılar: HDMI , Marka: HP

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Temel Özellikler

Teknoloji
LED
Panel
IPS
Daha fazla
Ekran Boyutu
23,8 "
Çözünürlük
1920x1080
Tepki Süresi
7 ms
Yenileme Hızı
60 Hz

Bağlanabilirlik

Bağlantı Çeşidi
HDMI

Ek Özellikler

Oyuncu Monitörü
Hayır
Özel Fonksiyonlar
-
VESA
100 x 100 mm
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler Derecelendirme başka ülkelerdeki çeşitli kullanıcı yorunlarına dayanarak yapılmıştır!

 1. 5 yıldız
  4.4
  16
 2. 4 yıldız
  0.3
  1
 3. 3 yıldız
  0.3
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin
 • Rahatlık
 • Görüntü
 • Görüş açısı
 • Paranın karşılığı
 • Tepki oranı
 • Ayar menüsü

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`HP 24es 60.45 cm T3M78AA` incelemesi

HP 24es T3M78AA monitör, sahip olduğu zarif tasarımı ve üst seviye görüntü kalitesi sunan paneli ile adeta sınırları zorlamaktadır.

Monitörün 23,8 inç yani 60,45 cm büyüklüğündeki paneli, Full HD çözünürlüğü ile ekranda yer alan içeriği en detaylı haliyle görüntülemenizi sağlamaktadır. Mükemmel görseller ve net görüntüler ile sizleri buluşturan bu monitör, ekranı çevreleyen bir çerçeve olmadığı için çok geniş açılı bir görüntüleme deneyimi sunmaktadır.
HP 24es’in son derece geniş olan 178 derece yatay ve dikey görüntüleme açılarında muhafaza edilen tutarlı renkler ve görüntü netliğiyle, neredeyse her konumdan ekranı sorunsuz bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.
Daha net ve daha temiz görüntüler sunmak için HP’nin geliştirmiş olduğu HP Enhance+ teknolojisi, gelişmiş gürültü önleme sunarak görüntü kalitesini iyileştirir. Gelişmiş gürültü filtresi, aşırı pozlamayı azaltarak görüntülerinizi vurgular ve daha net fotoğraflar, videolar ve oyunlar elde etmenizi sağlar.
Parlak ekran kullananların en çok şikayetçi oldukları yansıma problemi, HP 24es modelinde kullanılan düşük bulanıklık ekran özelliği sayesinde en düşük seviyeye indiriliyor. Parlak ekran yüzeylerinde görülmesi normal olan yansıma miktarı, ekran görüntüsünde netlik ve kontrast kaybı olmadan fark edilir derecede azaltılmıştır.

İhtiyacınız olan her şeyi, tek bir zarif pakette elde etmenizi sağlayan HP 24es T3M78AA, tek bir duvar bağlantısıyla kablo dağınıklığını ortadan kaldırır ve ince tasarımı, gelişmiş bilgi işlem deneyimi için daha fazla alan sağlar.

Artıları:

 • Çerçevesiz tasarım, monitörün oldukça şık görünmesini sağlıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir