Alve.com

 1. N11

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler Derecelendirme başka ülkelerdeki çeşitli kullanıcı yorunlarına dayanarak yapılmıştır!

 1. 5 yıldız
  4.1
  47
 2. 4 yıldız
  0.7
  8
 3. 3 yıldız
  0.2
  2
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0.1
  1
Ürünü değerlendirin
 • Performans
 • Oyun kolu
 • Paranın karşılığı
 • Oyun çeşitliliği

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Microsoft Xbox One 500GB Paket` incelemesi

Microsoft, oyun konsolu sektörüne damga vuran Xbox 360’ın ardından 2013 yılında, sekizinci nesil oyun konsolu Xbox One’ı duyurdu.

AMD tarafından geliştirilen ve 1.75 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli işlemciden güç alan konsol, grafik tarafında yine AMD Radeon tabanlı bir GPU’dan besleniyor. 1.23 Tflops işlem gücüne sahip olan bu grafik birimi, en yeni nesil oyunları sorunsuz bir şekilde oynamanızı sağlıyor.

Xbox One üzerinde oyununuzu duraklatabilir ve kaldığınız yerden anında devam edebilirsiniz. Piyasaya çıkışından bu yana yüzden fazla eklenen yeni özellik ve iyileştirme ile her geçen gün gelişmeye devam eden konsol, kontrolcüsü açısından sektörün lideri konumunda ve devrim niteliğindeki Kinect teknolojisine sahiptir.

Titreşimli tetik düğmeleri, hassas kontrol çubukları ve yön düğmesi ile oyunlarda aksiyonu daha önce hiç olmadığı kadar hissetmenizi sağlayan Xbox One kablosuz oyun kumandası, daha fazla yoğunluk, hassasiyet ve konfor sunar.

Oyun konsollarında geriye uyumluluk kullanıcıların en fazla talep ettiği konuların başında geliyor. Bundan böyle hiçbir ek ücret ödemeniz gerekmeden, gittikçe artan sayıda Xbox 360 oyunlarını Xbox One üzerinde oynayabilirsiniz.

Bu kışlık için planlanan 100 oyun ve gelecek aylarda eklenecek yüzlerce oyun sayesinde, Xbox One artık, Xbox 360 oyunlarınızı oynayabileceğiniz en iyi yer. Xbox tarihinin gelmiş geçmiş en harika oyunlarının tadını çıkarın

Sadece oyun oynatmakla kalmayan Xbox One, evinizin multimedya cihazı olarak değerlendirilebilir. Konsol ile canlı televizyon yayınlarını ve Blu-ray filmleri izleyebilirsiniz.

Artıları:

 • Kinect desteği, oyun oynamayı farklı bir boyuta taşıyarak aynı zamanda eğlenmenizi sağlıyor.
 • Geriye uyumluluk sayesinde Xbox 360’dan geçiş yapan kullanıcılar mağdur olmuyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir