Alve.com

  1. N11

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Kullanım
Mobil
Minimum Mobil Boyut
4,7 inç
Daha fazla
Maksimum Mobil Boyut
6 inç
Kontrol Paneli
Hayır
Ağırlık
318 gr
Boyutlar
92.6 x 201.9 x 116.4 mm
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Samsung Gear VR (SM-R322) hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Samsung Gear VR (SM-R322)` incelemesi

Gear VR'yi takın ve anı yakalayın. Super AMOLED ekran, geniş görüntüleme alanı, hassas baş takibi ve düşük gecikme süresi gerçekliği sanala dönüştürür.

Giyilebilir cihazların oldukça popüler olduğu günümüzde, en çok kullanılan ürünlerin başında sanal gerçeklik cihazları geliyor. Sanal gerçeklik cihazları yani VR’lar sizleri bir görüntüyü izlemekten daha ötesine götürerek tabiri caiz ise yaşamanızı sağlıyor.

Piyasada teknoloji devleri tarafından üretilen farklı VR cihazları bulunuyor. Bunlardan birisi de, uygun fiyatı ile dikkat çeken Samsung’un geliştirmiş olduğu Samsung Gear VR.

Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy S7 Galaxy, S7 Edge ve Galaxy Note 5 modelleri ile uyumlu olan Gear VR geniş görüntüleme alanı ve hassas baş takibi ile izlediğiniz görüntülerin içerisine dahil olmanızı sağlıyor.

Super AMOLED ekranın sağladığı görüntü kalitesi gerçekçiliği üst düzeye çıkarıyor. VR cihazların en büyük problemi olan gecikme süreleri, kafanızı oynattığınızda bakış açısı hemen değişmediği için oldukça can sıkıyor.

Samsung Gear VR’ın düşük gecikme süresi bu sorunları ortadan kaldırarak, doğrudan içeriğe odaklanmanızı sağlıyor. Geniş tasarımı sayesinde kafanıza taktığınızda sizi rahatsız etmeyen cihaz, önceki modellere göre yüzde 19 daha fazla parlaklık sunmaktadır.

Ayrıca, kontrolü sağlamanız için Gear VR üzerine dahil edilen geniş dokunmatik yüzey, kolay ve hızlı bir şekilde ekranda yer alan içerikler arasında tercih yapmanıza imkan veriyor. VR cihazların en büyük sorunu olan lenslerin buğulanması ise, Gear VR’da büyük oranda çözülmüştür.

360 derece surround sinema benzeri görüntüleme deneyimi sunan bu cihaz bir mikro-usb bağlantı noktası ile donatılmıştır. Bu sayede film veya herhangi bir içeriği görüntülerken, harici şarj için kullanılan bu nokta sayesinde şarj bitiyor sorunundan kurtulmuş oluyorsunuz.

Artıları:

  • Uygun fiyatına göre oldukça kaliteli bir VR.
  • Uzun süreli kullanımlar için microUSB noktası hayat kurtarıcı.

Eksileri:

  • Sadece Samsung’un belirli telefonları ile uyumlu.

Bunlar da ilginizi çekebilir