Alve.com

Philips Viva Collection Quic Clean HR1864

Katı Meyve Sıkacağı, 700 Watt , Marka: Philips

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Tipi
Katı Meyve Sıkacağı
Güç
700 Watt
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  5
  1
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Philips Viva Collection Quic Clean HR1864` incelemesi

Marketlerden satın aldığınız meyve sularını içmekten çekiniyor ve doğal olmasını mı istiyorsunuz? Bu durumda size bir önerimiz var; Philips HR1864 Viva Collection katı meyve sıkacağı ile kolayca kendi meyve sularınızı hazırlayabilirsiniz.

700 W gücündeki motoru sayesinde öğütme, karıştırma ve parçalama işlemlerini etkili bir şekilde gerçekleştirebilen meyve sıkacağı, QUICKClean teknolojili yenilikçi sıkma sistemi sayesinde posa kabını boşaltmaya gerek kalmadan tek seferde 2 litreye kadar meyve suyu çıkarır.
Elma, havuç ve pancar gibi büyük meyve ve sebzeleri kesmeye gerek kalmadan 75 mm'lik ekstra geniş besleme borusuyla suyunu çıkarmanızı sağlayan Philips HR1864, QuickClean teknolojisi sayesinde kolayca temizlenebilmektedir.
Zira, QuickClean ile parlatılan süzgeç, entegre posa kabı ve pürüzsüz yüzeyler sayesinde meyve sıkacağının temizliği 1 dakika gibi bir sürede tamamlanabilmektedir.
Mevye posasının büyük bir kısmı süzgece takıldığı ve süzgecin tüm yüzeyleri pürüzsüz olduğu için posayı standart bir mutfak süngeriyle temizleyebilirsiniz.
Diğer meyve sıkacaklarının aksine posayı sadece posa kabında toplayan Philips katı meyve sıkacağı, sizi kapak gibi başka bölümlerden posa temizlemek zorunda bırakmıyor.
Ayrıca, yuvarlak tasarım sayesinde posa kolaylıkla çıkarılabiliyor ve kabı kolayca temizleyebiliyorsunuz. Kapak ve posa kabı şeffaf olduğu için meyvelerinizin ve sebzelerinizin suyunun sıkıldığını görebilirsiniz.
Bu sayede etkileşimli bir meyve sunu deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlayan Philips HR1864 Viva Collection katı meyve sıkacağında, kabı doğrudan görebildiğiniz için sıkılma işleminin ne zaman tamamlandığını anlayabilirsiniz.

Artıları:

 • 700 W gücündeki motor, tüm meyve ve sebzelerin suyunu rahatça sıkabilmenizi sağlıyor.
 • Şeffaf posa kabı sayesinde, sıkılma işleminin ne zaman tamamlandığını görebiliyorsunuz.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir