Alve.com

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri mağazanın resmi web sitesinden alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Özellikler

Uyumluluk
Android, iOS
Çözünürlük
240x240 piksel
Daha fazla
Ekran Boyutu
-

Ek Özellikler

Akıllı Bileklik
-
Adımsayar
-
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Kingboss M34 hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Kingboss M34` incelemesi

Giyilebilir teknoloji alanında yaşanan gelişmeler, tüketicilerin akıllı saat gibi ürünlere yönelmesine neden oldu. Tabi, akıllı saatlere yönelimin artması ile birlikte farklı üreticilerin ürünlerini piyasada görmeye başladık. Bu ürünlerden birisi de, Kingboss M34.

iOS ve Android işletim sistemli cihazlarınız ile senkronize bir şekilde çalışarak bilgiye ulaşımınızı kolaylaştırırken hayatınızı da aynı şekilde kolaylaştıran Kingboss Watch M34, hem arama yapabilmenize hem de gelen aramaları cevaplayabilmenize imkan tanıyor.
Kingboss tarafından geliştirilen uygulamayı telefonunuza kurarak, gelen mesajlarınızı okuyabilir ve doğrudan akıllı saatiniz üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Kingboss M34 akıllı saatin tüm yetenekleri bunlarla sınırlı değil.
Uyku takip modu ile sağlığınız konusunda da sizi bilgilendiren saat, adım sayar ve hatırlatıcı gibi fonksiyonları ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Ayrıca, telefonunuzda kayıtlı olan müzikleri saatiniz üzerinden dinleyebiliyor ve müzikler arasında kolayca geçiş yapabiliyorsunuz.
En iyi öz çekimleri yapabilmeniz için Kingboss M34 üzerinden telefonunuzun kamerasını kontrol edebilir ve uzaktan fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca, akıllı saat ile birlikte telefonum kayboldu korkusundan büyük oranda kurtuluyorsunuz.
Zira, Anti lost özelliği ile birlikte telefonunuzu kaybettiğinizde saat aracılığıyla kolayca bulabiliyorsunuz. Türkçe dil desteğine sahip olan Kingboss M34 akıllı saati, 2 yıl garantili bir şekilde satın alarak giyilebilir teknoloji dünyasına ilk adımı atabilirsiniz.

Artıları:

  • Apple Watch ile benzer tasarıma sahip.

Eksileri:

  • Her ne kadar şık bir akıllı saat olsa da, fonksiyonel anlamda rakiplerinin oldukça gerisinde kalıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir