Alve.com

DJI Phantom 4 Set

Ürün Tipi: Quadcopter, Özellikler: Dahili Kamera, Telefon / Tablet ile Kontrol , Marka: DJI (Drone)

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Özellikler

Ürün Tipi
Quadcopter
Dahili Kamera
Evet
Daha fazla
Uçuş Süresi
28 dk
Telefon / Tablet ile Kontrol
Evet
Takip Özelliği
-
Bağlantılar
GPS

Kamera

Megapiksel
12 MP
Video Çözünürlüğü
4096x2160 piksel

Batarya

Batarya Kapasitesi
5350 mAh
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler Derecelendirme başka ülkelerdeki çeşitli kullanıcı yorunlarına dayanarak yapılmıştır!

 1. 5 yıldız
  4.4
  8
 2. 4 yıldız
  0.6
  1
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin
 • Kontrol kolaylığı
 • Uçuş sabitliği
 • Malzeme kalitesi
 • Pil ömrü
 • Paranın karşılığı
 • Menzil
 • Düşmeye karşı dayanıklılık

Son görüntüledikleriniz

`DJI Phantom 4 Set` incelemesi

DJI Phantom, yeni bir dünyaya açılan kapı

Drone’lar son dönemin oldukça popüler teknolojik ürünlerinden birisi haline geldi. Tabi, ürünlerinin kalitesi ve sahip olduğu yetenekleri ile kendini kanıtlayan DJI, drone denilince ilk akla gelen markalardan birisi olmayı başardı.

DJI’ın son kullanıcı ve amatör çekimler yapan kişiler tarafından sıkça tercih edilen Phantom serisinin en yeni üyesi Phantom 4, sadece havada uçarak fotoğraf ve video kaydı yapmakla kalmayarak sahip olduğu sensörler ve yazılımsal algoritmalar sayesinde sizi otomatik olarak takip edebiliyor ve önüne çıkan engellerden kendi kendine kurtulabiliyor.

Kumandasının üzerine yerleştirilen bir tablet veya akıllı telefon ile kontrolü en doğru şekilde sağlayabildiğiniz DJI Phantom 4, kamera görüntülerine anlık olarak erişmenize olanak tanıyor. Saniyede 30 kare 4K ve saniyede 120 kare 1080p çözünürlükte video kaydı yapabildiğiniz drone, spor modu sayesinde saatte 70 km hıza ulaşabiliyor.

Böyle yüksek hızlara ulaştığınızda cihazınızın kaybolma riskini düşünen DJI, 24 farklı konum uydusundan aldığı koordinatlar sayesinde Phantom 4’ün sizin ve kendinin nerede olduğunu bilmesini sağlıyor. Bu sayede acil bir durumda cihaz ilk kalkışı gerçekleştirdiği konuma kendi kendine dönüş yapıyor.

Bisiklet ile zorlu yollarda mücadele ederken video kaydı yapmak için artık ikinci bir kişiye gerek kalmıyor. ActiveTrack özelliği sayesinde belirlenen bir objeyi takip eden Phantom 4, siz zorlu yollara odaklandığınızda takip işlemini otomatik olarak gerçekleştirir.

Drone kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden birisi, uçuş sürelerinin kullanılan piller nedeniyle oldukça kısıtlı olması. Yüksek kapasiteli pil kullanılan Phantom 4, enerji verimliliğini üst seviyede tutması ile uydu desteği olmadan uçtuğunuzda 28 dakikadan fazla uçuş süresi sağlıyor.

Artıları:

 • Kontrol kumandası oldukça başarılı bir şekilde çalışıyor.
 • Drone sektörünün en iyi ürünlerinden birisi.

Eksileri:

 • Amatör kullanıcıların uzun uçuşlar yapması oldukça tehlikeli.

Bunlar da ilginizi çekebilir