Alve.com

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  5
  1
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

1 ayrıntılı üye değerlendirmesi

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Fantom Pratic P 1200` incelemesi

Son dönemde hızla gelişen teknoloji, her ürünü olduğu gibi elektrik süpürgelerini de etkilemiş durumda. Elektrik süpürgesi denilince akıllara gürültülü makinalar geliyor ancak artık bunlar tarihe karıştı.

Eğer evinizde yere dökülenleri temizlemek için bir elektrikli süpürgeye ihtiyacınız varsa, size hafif yapısı ile ön plana çıkan Fantom P 1200 Pratic Kuru Süpürge’yi öneriyoruz.

Hafif ve ergonomik yapısı sayesinde temizlik sırasında sizi yormayan Fantom P 1200, küçük gövdesine rağmen devasa bir performans sunmaktadır. 1000 watt motor gücü ile halıların derinliklerine kadar inen elektrikli süpürge, mükemmel bir temizlik yapmaktadır.

Fantom P 1200’ü evin neresine koyacağınızı telaş etmenize gerek yok. Duvara monte edilebilme özelliği ile elektrik süpürgesini kapı arkası gibi yerlere kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Küçük ve hafif gövdesi sayesinde Fantom P 1200, en dar alanlara bile kolayca sığabilmektedir.

Evcil hayvan bulunan evler için ideal bir ürün olan Fantom P 1200 elektrikli süpürge, kedi, köpek tüylerini toplamasının yanı sıra küçük iplikler, hafif tüyler ve kırıntılar için zahmetsiz kullanım sağlar.

Fantom, toz torbası sayesinde kolayca temizlenebilen elektrikli süpürgeye, 36 ay garanti süresi vermektedir.

Artıları:

 • Küçük yapısına rağmen, büyük süpürgeler ile yarışacak bir performans sergilemektedir.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir