Alve.com

DJI Phantom 3 Professional 4K

Ürün Tipi: Quadcopter, Özellikler: Dahili Kamera, Telefon / Tablet ile Kontrol , Marka: DJI (Drone)

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Özellikler

Ürün Tipi
Quadcopter
Dahili Kamera
Evet
Daha fazla
Uçuş Süresi
25 dk
Telefon / Tablet ile Kontrol
Evet
Takip Özelliği
Evet
Bağlantılar
GPS

Kamera

Megapiksel
12,4 MP
Video Çözünürlüğü
4096x2160 piksel

Batarya

Batarya Kapasitesi
4480 mAh
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için DJI Phantom 3 Professional 4K hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`DJI Phantom 3 Professional 4K` incelemesi

Phantom 3 modeli ile diğer drone’lar da sıkça meydana gelen kaybolma, arıza yapma ve bir engele çarpma gibi problemlerin önüne geçiyor.

Drone dünyasının en popüler markası haline gelen DJI, son kullanıcı için geliştirdiği Phantom 3 modeli ile diğer drone’lar da sıkça meydana gelen kaybolma, arıza yapma ve bir engele çarpma gibi problemlerin önüne geçiyor.

2.7K HD video kaydı yapabilen kamerası ile spor aktiviteleri, partiler ve aile etkinliklerinde önemli anlarınızı farklı bir perspektiften kayıt etmenizi sağlayan Phantom 3, ayrıca bu kamerası ile 12 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf çekmenize olanak tanıyor.

3 eksenli stabilizasyon gimbal’ı ise havada uçarken oluşan sarsıntıdan kameranın en az şekilde etkilenmesini sağlayarak, size titreşimlerin yer almadığı sorunsuz görüntüler sunuyor.

Phantom 3’ün güçlü motorları sorunsuz bir şekilde havalanmasını sağlarken, motorların duyarlı yapısı kumanda üzerinden yapılan yönlendirmenin anında uygulanmasını sağlıyor. Cihaz ile birlikte gelen özel uzaktan kumanda ile drone’nu hızını, yönünü ve kamerasını kontrol edebiliyorsunuz.

Ayrıca, Phantom 3 havadayken artık uçmak istemediğinizde tek bir tuşa basarak cihazı yanınıza kadar getirebilirsiniz. Cihazın kumandası üzerine yerleştireceğiniz bir akıllı telefon veya tablet ile kameradan gelen görüntüleri anlık olarak görebilir, dokunmatik panel üzerinden kamera ayarları veya cihaz yönetimi gibi menülere ulaşabilirsiniz.

Phantom 3’ü geliştirirken son kullanıcıyı her zaman düşünen DJI mühendisleri, geliştirdikleri algoritma sayesinde cihaz havadayken pil seviyenin maksimum olarak geri dönüş yapabilecek kadar düşürülmesine izin veriyor. Böylece, cihaz geri dönüş işin harcayacağı pil tüketimi hesap ederek, pil azaldığında kalktığı yere doğru dönüşe geçiyor.

Artıları:

  • Yazılımsal olarak desteklenen uçuş kontrolü, daha önce drone kullanmayan kullanıcılara yardımcı oluyor.
  • Kamera kalitesi piyasada bulunan rakiplerine göre oldukça iyi.
  • Mobil cihazlara görüntü sorunsuz bir şekilde aktarılıyor.

Eksileri:

  • Pil konusunda daha fazla iyileştirme yapılabilirdi.

Bunlar da ilginizi çekebilir