Alve.com

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  5
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Dark Evo MK809-II` incelemesi

Televizyonunuz Akıllı TV yeteneklerine sahip değil ve bu durum sizin canınızı sıkıyorsa, yeni televizyon satın alarak büyük bir masrafa girmenize hiç girek yok. Dark tarafından geliştirilen Evo Smart Stick, Android Jelly Bean 4.2 işletim sistemi ile HDMI bağlantı noktasına sahip olan tüm televizyonları akıllı TV’ye dönüştürüyor.

Standart akıllı televizyonların aksine üreticilerin kendi uygulama marketleri ile sizi sınırlı tutmayan Smart Stick, Google Play Store üzerinden 1 milyon'u aşkın uygulamaya ve oyuna ulaşmanıza imkan tanıyor.
1.6 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Rockchip RK3066 işlemciden ve Mali 400 grafik biriminden güç alan Dark Evo Smart Stick'te 1 GB DDR3 RAM yer alıyor.
Yani bu cihaz ile birlikte Smart TV'lerin sunduğu basit oyunların aksine Angry Birds, Cut The Rope, Fruit Ninja, Temple Run gibi oyunlar ile ailenizle televizyon başında hoş saatler geçirebiliyorsunuz. Tek dokunuşla Google Play Store’dan ücretsiz yüzlerce oyun indirebilir, TV'nizi ailenizin eğlence kaynağına dönüştürebilirsiniz.
Harici cihazlarınızdaki tüm medya içeriğini yönetmenizi sağlayan Dark Evo Smart Stick’te tek bir tıkla XBMC arayüzüne ulaşabilirsiniz. Medya oynatıcılarından alışık olduğunuz arayüzü televizyonunuza getiren XBMC, video, müzik ve resim dosyalarınızı kategoriler altında toplayarak özgürce göz atmanızı sağlıyor.
Dark Evo Smart Stick, düşük güç tüketimi ile Atorrent, μTorrent ve Bittorrent gibi uygulamalar için biçilmiş kaftan.

Artıları:

 • XBMC arayüzü sayesinde içerikleriniz arasında hızlıca dolaşabiliyorsunuz.

Eksileri:

 • Akıllı televizyonların 4K çözünürlüğe yükseldiği günümüzde işlemci gücü, artık yetersiz kalmaya başladı.

Bunlar da ilginizi çekebilir