Alve.com

Samyang 10mm T3.1 APS-C (Nikon)

Objektif Tipi: Balıkgözü / Geniş Açı, OdakTipi: Sabit Odaklı, Maksimum Diyafram (Aperture - f/): 3.1, Maksimum Odak Uzaklığı: 10mm, Filtre Çapı: 86mm, Uyumluluk: Nikon, Ağırlık: 620gr , Marka: Samyang (Objektif)

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Objektif Tipi
Balıkgözü, Geniş Açı
Odak Tipi
Sabit Odaklı
Daha fazla
Full Frame
Hayır
Maksimum Diyafram
3,1
Maximum Diyafram (Zoom)
3,1
Minimum Odak Uzaklığı
10 mm
Maksimum Odak Uzaklığı
10 mm
Filtre Çapı
86 mm
Ek Özellikler
-
Ağırlık
620 gr
Uyumluluk
Nikon
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Samyang 10mm T3.1 APS-C (Nikon) hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Samyang 10mm T3.1 APS-C (Nikon)` incelemesi

Her ne kadar kullandığınız fotoğraf makinesi büyük bir önem taşıyor olsa da, günümüzde lensler daha çok konuşulmaya başlandı. Zira, lensin sunduğu diyafram değerleri ve görüntü açısı çektiğiniz görüntülerde hakimiyet sağlamanıza imkan tanıyor.

Fotoğraf makinesi ile video çeken kullanıcılar için sektörün öncü isimlerinden birisi olan Samyang’ın üretmiş olduğu video cine lens Samyang 10mm T3.1 Cine Lens, APS-C ve MFT uyumlu gövdelerde sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.
APS-C sensörlerde 35 mm format eşdeğeri 15 mm olan Samyang 10mm T3.1 lens 105.9 derecelik görüş açısıyla geniş açı video çekimlerinde mükemmel bir performans sergiliyor.
DSLR makinelerin yanı sıra aynasız fotoğraf makinelerinde de kullanılabilen Samyang 10mm/T3.1, 9 grupta 14 optik elemandan oluşan yapıya ve 6 bıçaklı diyaframa sahiptir.
Canon marka fotoğraf makineleri ile uyumlu olan lens, her türlü ışık koşulunda ve diyafram değerinde keskin ve net görüntüleri kullanıcısına sunarken, diyafram yapısı ile videoda sessiz ve esnek geçişler sunmaktadır.
Düşük dağılımlı ED lens elemanları ve iki asferik lens elemanı sayesinde yüksek kontrast ve üstün renk kalitesi sergileyen Samyang 10mm T3.1 Cine Lens, videoya özgü netleme halkası ve nano kaplama yapısı sayesinde kullanıcı dostu bir yapıdadır.

Artıları:

  • Geniş açılı yapısı video çekimlerinde mükemmel bir performans sergilemektedir.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir