Alve.com

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Toz Torbası
Hayır
Su Filtresi
Hayır
Daha fazla
Hepa Filtre
Evet
Halı Yıkama
Hayır
Buharlı Temizleme
Hayır
Emme Tipi
Kuru Vakumlama
Cyclonic
Evet

Güç ve Kapasite

Toz Kapasitesi
1,5 lt
Motor Gücü
850 Watt
Emiş Gücü
400 Watt
Ses Düzeyi
71 dB(A)

Enerji ve Verimlilik

Enerji Sınıfı
B
Hava Filtreleme / Emisyon Sınıfı
C
Halı Temizleme Performans Sınıfı
D
Sert Zemin Temizleme Performansı Sınıfı
A
Yıllık Enerji Tüketimi
30 kW
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  5
  1
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Fakir Veyron Turbo Öko` incelemesi

Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak istiyorsanız, üstün performansı ve darbelere karşı yüksek dayanma gücü sayesinde fark yaratan Fakir Veyron Turbo’yu mutlaka incelemelisiniz.

2400 W yüksek motor gücü ve özel filtre sistemleri sayesinde performansı sürekli en üst noktada tutan Veyron Turbo, uzun süreli kullanımlarda bile emiş gücünü kaybetmezken havayı temiz tutmaktan ödün vermiyor.

Evinizi tozlardan arındırarak sağlıklı ortamlar sunan elektrikli süpürge, H.E.P.A. 13 filtresine mikrop, bakteri ve ev akarlarının yüzde 99,9’unu hapsederek alerji problemlerini minimum seviyeye çekiyor. Kullanım sonrasında filtreyi kolayca yıkayarak temizleyebiliyorsunuz.

HEPA 13 filtreler havada bulunan yüksek miktarda alerjik astım gibi solunum hastalıklarına yol açan toz akarlarını yakalayabilen ve hapseden filtrelerdir.

Bu filtre havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlemekle kalmaz, havayı asbest, bakteri, çeşitli toksit tozlardan ve aeosollerden de korur. Yapısı itibariyle havadaki 0,1-0.3 mikron aralığındaki toz zerrelerini %99,95 kadar yakalayabilme özelliğine sahiptir.

Fakir Veyron Turbo’nun yeni nesil Cyclone filtre sistemi, toz haznesi içinde hortum etkisi yaratarak hem daha fazla toz yakalıyor hem de kalın ve ince tozları ayrıştırarak H.E.P.A. 13 filtrenin daha uzun süre temiz kalmasını sağlıyor.

Merkez-kaç kuvvetini kullanarak toz ve kirleri hava ile sıkıştırarak hapseden Cyclone filtre, emiş gücü kaybını ortadan kaldırır. Evcil hayvan sahiplerinin de ihtiyaçlarını karşılayabilen süpürge, dönebilen fırçası sayesinde tüyleri derinlemesine temizleyebiliyor.

Fakir Veyron 1,5 litre kapasiteli şeffaf toz haznesi ile toz torbası gerektirmeden temizliği pratik hale getiriyor. Hazne dolduğunda kapağı açıp tozları kolayca boşaltabiliyor, su ile yıkayarak tüm kirden kolayca kurtulabiliyorsunuz.

Artıları:

 • Performanslı yapısının aksine, temizlik yapılan ortamı bakterilere karşı temiz tutmayı başarıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir