Alve.com

Sony h.ear in NC MDR-EX750NA

Kulaklık Tipi: Kulak İçi, Mikrofonlu, Bağlantı Tipi: 3.5mm , Marka: Sony

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel Özellikler

Ürün Tipi
Kulak İçi
Hassasiyet
103 dB
Daha fazla
Ses Geçirmeyen
Evet

Bağlantılar & Fonksiyonlar

Bağlantılar
3.5mm
Kablosuz
Hayır
Mikrofonlu
Evet
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Sony h.ear in NC MDR-EX750NA hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Sony h.ear in NC MDR-EX750NA` incelemesi

Sony’nin gürültü önleme fonksiyonuna sahip yüksek çözünürlüklü kulaklığı MDR-EX750, yüksek basları ve net ses ile oldukça kaliteli bir müzik deneyimi sunmaktadır.

Sony tarafından geliştirilmiş olan DNC yani dijital gürültü önleme teknolojisi ile müzik dinlerken dışarıdan gelen gürültüyü yüzde 98'e kadar engelleyen kulaklık, bu sayede otobüste veya özellikle uçakta yolculuk yaparken oluşan gürültüyü engeller ve rahatça müzik dinlemenizi sağlar.
Güçlü bas tepkisi denetimi sayesinde düşük frekanslı müzik türleri için derin bas yanıtı sağlayan MDR-EX750, dinleme zevkiniz için ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır.
Bas Tepkisi Denetimi'ni desteklemek için kulaklık üzerinde yer alan gizli bir havalandırma deliği, hava akışını düşük frekanslı aralıklarda maksimize etmektedir.
Çok yüksek bir hızda müzik örneklemesi yapan ve sıkıştırılmış dosyaları düzelten kulaklık müziğinizi orijinal kayıt kadar ayrıntılı hale getirirken, yatay olarak takıldığından kulaklığın düşme ihtimali daha azdır.
9 mm’lik yüksek hassasiyetli sürücüleri ile mükemmel bir ses deneyimi sunan kulaklık, yaklaşık 16 saat kesintisiz müzik keyfi sunmakta ve akıllı telefonlar ile sorunsuzca çalışmaktadır.

Artıları:

  • Dijital gürültü engelleme teknolojisi, özellikle Xperia serisi akıllı telefonlar ile mükemmel bir müzik konforu sunuyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir