Alve.com

Bu ürün şu anda Alve iş ortağı olan hiçbir mağazada satılmıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri mağazanın resmi web sitesinden alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Özellikler

Uyumluluk
Android, iOS
Çözünürlük
128x128
Daha fazla
Ekran Boyutu
1,48 inç

Ek Özellikler

Akıllı Bileklik
Hayır
Adımsayar
Evet
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  5
  1
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Codegen CWatch X1` incelemesi

Kullanıcıların giyilebilir teknolojiye olan ilgisinin artması, farklı ürünlerin piyasada yer almasını sağlıyor. Bunlardan birisi de, Codegen WATCH X1 akıllı saat.

Android ve iOS işletim sistemi ile çalışan cihazlarla uyumlu olan Codegen Watch X1 ile telefonunuza gelen çağrıları anında cevaplayabilir ve mesajlarınızı, sosyal medya bildirimlerinizi anında saatinizde görüntüleyebilirsiniz.
Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonunuzu cebinizden çıkarmadan müzik dinlemenizi sağlayan akıllı saatin menüsünde bulunan müzik simgesine tıklayaran telefonunuzdaki müzikler arasından istediğinizi rahatlıkla seçebilirsiniz.
Codegen Watch X1’in üzerinde yer alan güçlü hoparlörler tüm müzikleri kablosuz oalrak dinlemenizi sağlıyor. Akıllı saat ile telefonunuzu unutma devri sona eriyor. Akıllı telefonunuz ile 10 metrelik Bluetooth bağlantısına sahip Codegen Watch X1, bu mesafe aşıldığında ve bağlantı kopacağı sırada kolunuz titreyerek size telefonunuzu unuttuğunuzu hatırlatır.
Akıllı saatin tüm yetenekleri bunlarla sınırlı değil. Akıllı saatinizin menüsünde bulunan kamera özelliği ile telefon ya da tabletinizin ön ve arka kamerasına kolaylıkla hükmedebilirsiniz. Sevdiklerinizle fotoğraf çekmek için Codegen Watch X1’den başka kimseye ihtiyaç duymazsınız. Saatinizin ekranından açıyı ayarlayarak mükemmel aile resimleri ya da öz çekimler yapabilirsiniz.
Günümüzün en çok kullanılan şarj birimi olan microUSB portuna sahip olan akıllı saat, bilgisayarınızda bulunan USB portu üzerinden rahatlıkla şarj edilebiliyor.

Artıları:

 • Oldukça şık bir tasarıma sahip.

Eksileri:

 • Her ne kadar şık bir akıllı saat olsa da, fonksiyonel anlamda rakiplerinin oldukça gerisinde kalıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir