Alve.com

Toshiba e-Studio 2307

Tip: Lazer, Özellikler: Ethernet / USB , Marka: Toshiba

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel

Tip
Lazer
Renk
Siyah-Beyaz
Daha fazla
Kağıt Boyutu
A4, A5, A6, A7
Yazıcı Belleği
512 MB
Fax
-
Bağlantılar
Ethernet, USB

Yazıcı

Monokrom Baskı Hızı
20ppm
Renkli Baskı Hızı
-
Maksimum Çözünürlük
-
Duplex
-
Baskı Kartuş / Toner Adeti
-

Tarayıcı

Tarama Hızı
-
Maksimum Çözünürlük
-
Renk Derinliği
-
ADF
-
Duplex ADF
-
ADF Kapasitesi
-

Boyutlar

Boyutlar
-
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  5
  1
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Toshiba e-Studio 2307` incelemesi

Son kullanıcı için üretilen yazıcılar son dönemde ciddi bir gelişim göstermiş olsa da, küçük işletmelerde ve ofislerde belirli bir zamandan sonra bu yazıcılar yetersiz gelmeye başlıyor. Bu sorundan kurtulmak için ise, ofis kullanımı için özel üretilen yazıcılara yönelmek gerekiyor. Bu yazıcılardan birisi de, TOSHIBA e-STUDIO 2307

Çok fonksiyonlu bir cihaz olan e-STUDIO 2307, sektör içerisinde fotokopi makinesi sınıfında değerlendiriliyor. Ancak bu yazıcı çok fonksiyonlu yapısı sayesinde yazdırma, kopyalama, tarama ve fotokopi işlemlerinin üstesinden kolaylıkla gelebiliyor.
Tarama işlevini renkli olarak gerçekleştirebilen fotokopi makinesi, bunun yanı sıra renkli ve normal baskı yapabiliyor. 1 dakika içerisinde yaklaşık olarak 23 sayfa A4 baskı yapan e-STUDIO 2307, A3 ve A5-R kağıt boyutları ile de uyumlu.
600 dpi tarama kalitesi ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayan fotokopi makinesine, ağ üzerinden yazdırma özelliği sayesinde ofiste bulunan tüm bilgisayarlardan baskı ve tarama emri verilebiliyor.
Fotokopi makinesi veya yazıcıların en büyük problemi olan düşük kağıt kapasitesi, Toshiba’nın yenilikçi modeli ile tarihe karışıyor. Zira, TOSHIBA e-STUDIO 2307 tepsisine tek seferde 1700 kağıt alabiliyor.
USB 2.0 ve Ethernet arabirimleri üzerinden bağlantı kurulan fotokopi makinesini, 24 ay garanti ile satın alabiliyorsunuz.

Artıları:

 • Yüksek kağıt kapasitesi sayesinde sürekli kağıt doldurmak zorunda kalmıyorsunuz.
 • Ağ üzerinde yer alan tüm bilgisayarlar tarafından kullanılabiliyor.

Eksileri:

 • Çift taraflı baskı özelliğinin olmaması, kağıt tasarrufu yapılmasını engelliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir