Alve.com

Electrolux ESF2400OW

Enerji Sınıfı: A+, Program Sayısı: 6, Genişlik: 55cm, Renk: Beyaz , Marka: Electrolux

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel Özellikler

Ürün Tipi
Tezgah Üstü
Program Sayısı
6
Daha fazla
Yıkama Kapasitesi
6 Kişilik
Renk
Beyaz
Ses Seviyesi
-

Enerji Tüketimi

Enerji Sınıfı
A+
Su Tüketimi
-

Boyutlar

Genişlik
55 cm
Yükseklik
44 cm
Derinlik
50 cm
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  5
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Electrolux ESF2400OW` incelemesi

20 dakika Party programı ile ev davetlerinizde hızlı yardımcınız hazır

Teknolojinin gelişimi son kullanıcı için sadece akıllı telefonlar, televizyonlar gibi ürünler ve yazılımsal çözümler ile sınırlı kalmıyor. Günümüzde bir beyaz eşya satın almak istediğinizde, artık karşınıza onlarca fonksiyonu bulunan gelişmiş ürünler sıkça çıkıyor.

Bu ürünlerden birisi de, Electrolux’un ESF2400OW model bulaşık makinesi. Tezgah üstü yapıda olan bulaşık makinesi, tek seferde 6 kişilik bir yemek takımını yıkayabilecek yükleme kapasitesine sahiptir.

Burada IEC normuna göre bir kişilik yemek takımının; yemek tabağı, çorba tabağı, tatlı tabağı, su bardağı, çay bardağı, fincan tabağı, bıçak, çatal, çorba kaşığı, tatlı kaşığı ve çay kaşığından oluştuğunu belirtelim.

Yoğun, normal, hızlı veya ekonomik. Makineniz her tip bulaşığınıza, her tip kirliliğe veya hızlı yıkama ihtiyaçlarınıza kusursuzca cevap verebilecek 6 farklı yıkama programı ve 4 farklı yıkama sıcaklığı seçeneğine sahiptir.

Beyaz eşyaların en büyük problemlerinden birisi olan yüksek gürültü sonunun önüne geçmeyi başaran bulaşık makinesi, çalışırken sadece 50 dB gürültü oluşuyor.

Herhangi bir beyaz eşya satın alırken en önemli kriterlerden birisi de, enerji tüketimidir. A+ enerji verimliliği sınıfına dahil olan Electrolux ESF2400OW, yıllık ortalama olarak 134.2 W enerji tüketmektedir.

Yoğun misafirlerinizin olduğu günlerde bile Electrolux bulaşık makinesi sizleri yarı yolda bırakmıyor. Parti programı sayesinde bulaşıklarınız 20 dakikada pırıl pırıl olur. Mutfağınız küçük, ancak davetleriniz büyükse bulaşık makinesi ile sizlere sadece misafirleriniz ile ilgilenmek kalıyor.

438x550x500 mm ölçülerinde olan Electrolux ESF2400OW bulaşık makinesi, 25 kilogram ağırlığında.

Artıları:

 • Parti modu yoğun misafiriniz olduğu zamanlarda hayat kurtarıcı oluyor.
 • Yüksek enerji verimliliği sayesinde, en düşük güç tüketimini sunan makinalar arasında yer alıyor.

Eksileri:

 • Tasarım konusunda bazı kullanıcılardan eleştiri alıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir