Alve.com

Ufo Micatronic Tower UK23

2.3kW, Infrared Isıtıcı , Marka: Ufo (Isıtıcı)

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel

Ürün Tipi
Infrared Isıtıcı
Kullanım Alanı
İç mekan
Daha fazla

Isıtma

Kapasite
2,3 kW
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Ufo Micatronic Tower UK23 hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Ufo Micatronic Tower UK23` incelemesi

Elektrikli ısıtıcı sektörünün öncü isimlerinden Ufo'nun Micatronic Tower UK 23 modeli, diğer elektrikli ısıtıcıların aksine dikey bir şekilde çalışmaktadır.

15 ile 25 m2 arasında büyüklüğe sahip olan alanlar için yeterli ısıyı sağlayabilen Tower UK 23, 1300, 1600, 1900, 2100 ve 2300 Watt olmak üzere toplamda 5 kademeli ısıtma gücü sunmaktadır.
Ufo Micatronic Tower'ın enerji tüketimi ise yine 5 farklı kademe için 1.3, 1.6, 1.9, 2.1 ve 2.3 kw/saattir.
Ufo’nun benzersiz mikatronik teknolojisinde, nano teknoloji kullanılarak kaplanan direnç teli, mikanın etrafına yine UFO tarafından geliştirilen 4 Eksenli Tetragonal Sarım Sistemi ile sarılmakta ve böylece, dikey kullanımda, filamentin içindeki telin aşağıya kayarak toplanması engellenip, filamentin 3 kat daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.
Üzerinde yer alan dijital LCD ekranı sayesinde programlanabilir ısıtma çözümü sunan ve sıcaklık değerlerini görmenizi sağlayan Micatronic Tower UK 23, devrilme emniyet sayesinde yere düştüğünce otomatik olarak kapanarak olası yangınların önüne geçmektedir.
Açma kapama zamanlayıcısı ile sabah uyandığınızda veya akşam eve gelmeden önce ısıtıcının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.
Ayrıca, Ufo Micatronic Tower UK 23 ısıtıcının oldukça sınırlı sayıda üretilen Piano Black renk seçeneğine sahip bir modelide bulunmaktadır.

Artıları:

  • Dikey şekilde çalışarak duvara sabitleme sorununu ortadan kaldırıyor.
  • Dijital LCD ekranı ile detaylı bilgi.
  • 5 kademeli ısıtma gücü.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir