Alve.com

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Sony PlayStation 4 1TB Paket hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Sony PlayStation 4 500GB` incelemesi

Japon teknoloji devi Sony tarafından ilk defa 1994 yılında satışa sunulan Playstation, aradan geçen yıllarda gösterdiği gelişim ile birlikte rakipsiz içeriğe sahip olması nedeniyle oyun konsolu konusunda sektörün domino taşı haline geldi.

Firmanın en yeni nesil oyuncu konsolu olan PlayStation 4’te, dünyanın en iyi konsolu unvanı ile rakiplerine meydan okuyor. Oyunun sınırlarını zorlamanızı sağlayan konsol, gücünü 8 çekirdekli AMD Jaguar işlemciden alıyor.

%50 daha fazla grafik çekirdeği ve daha yüksek maksimum gölgelendirici üretkenliğiyle 1,84 TFLOPS işlem gücüne sahip olan yeni nesil Radeon tabanlı grafik motoru, geliştiricilere yeni nesil oyunlar için rakipsiz bir potansiyel sağlamayı başardı.

Tabi, oyun dünyanızı arkadaşlarınızla paylaşmanız daha keyifli saatler geçirmenizi sağlayacaktır. Playstation 4’ün Paylaşımlı Oyun özelliği ile, arkadaşınız oynadığınız oyuna sahip olmasa bile maceranıza katılabilir, çok oyunculu oyunlarda size karşı mücadele edebilir ya da kontrolü ele alıp sizin için oynayabilir.

Bununla sınırlı kalmayarak bir tarafta oyun oynarken diğer tarafta Twitch, YouTube veya Dailymotion üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz. Ayrıca, Uzaktan Oynatma özelliği sayesinde TV bağımlılığınız ortadan kalkıyor.

Evinizdeki Wi-Fi ağı üzerinden PC veya Mac bilgisayarınıza veya PlayStation Vita'nıza oyun akışı gerçekleştirerek televizyon karşısında olmadan oyun oynayabilirsiniz.

Hassas oyun deneyimi sunmak için geliştirilen DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazı, ışıklı çubuğunuzun yukarıdan görünmesini sağlayan yeni dokunmatik yüzeyi ve şık mat kaplamasıyla, oyun oynamak için bugüne kadarki en ergonomik ve sezgisel yolu sunuyor.

Artıları:

  • Uyumlu olan oyunların sayısı değerlendirildiğinde, en iyi oyun konsolu.
  • Dualshock 4 hassas bir oyun kontrolü sunuyor.

Eksileri:

  • PC’de sunulan grafik kalitesine halen yaklaşamıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir