Alve.com

Fakir Harvest Tea

Çay Makinesi, 1650 Watt, Cam Demlik: 1 lt, Isıtıcı: 2 lt , Marka: Fakir

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Tipi
Çay Makinesi
Enerji Tüketimi
1.650 Watt
Daha fazla
Isıtıcı Kapasitesi
2 lt
Demlik Kapasitesi
1 lt
Demlik Malzemesi
Cam
Extra Özellikler
-
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Fakir Harvest Tea hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Fakir Harvest Tea` incelemesi

Nesillerdir güvenilir Alman teknolojisini evlere taşıyan Fakir Hausgeräte, yeni uygun fiyatlı Harvest Tea çay makinesi ile misafirlerinize ve sevdiklerinize mutfakta beklemek zorunda kalmadan daha fazla zaman ayırmanıza imkan tanıyor.

Geniş aileler düşünülerek tasarlanan Harvest Tea’nın 2 litre su kapasiteli ısıtıcısı ve 1 litre kapasiteli cam demliği bulunuyor. Demliği ve çıkarılabilen paslanmaz çelik çay süzgeci bulaşık makinesinde yıkanabilen çay makinesi, 1650 Watt gücünde.

Su ve kireç filtresi sayesinde çay aromasının bozulmasının önüne geçen cihaz, otomatik kapanma özelliğinin yanı sıra sıcak tutma özelliği ile çayın her zaman hazır olmasını sağlıyor. Kaynama esnasında 1650 Watt güç tüketen Harvest Tea’nın çayı sıcak tutma esnasında harcadığı güç ise 185 Watt seviyesinde.

Üzerinde kaynamayı gösteren kırmızı ve sıcak tutma fonksiyonunu gösteren yeşil renkli gösterge ışıklarının yer aldığı çay makinesi, ergonomik tasarımlı tutma sapları sayesinde rahat ve sağlam bir tutuş imkanı sağlayarak olası kazaların önüne geçiyor.

Kablo sarma yuvasına ve aşırı ısınma korumasına sahip olan Fakir Harvest Tea’nin su ısıtıcısı 360 derece dönebiliyor. Uygun fiyatlı bir cihaz olan Harvest Tea, 2 yıl Fakir Türkiye garantisi ile kullanıcılarla buluşuyor.

Artıları:

  • Su ve kireç filtresi, şehir suyunun çay tadını bozması konusunda alınmış ciddi bir önlem.
  • Sıcak tutma özelliği, çayın her zaman sıcak kalmasını sağlıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir