Alve.com

Canon Pixma MG3550

Tip: Inkjet, Özellikler: USB / Wi-Fi , Marka: Canon

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel

Tip
Inkjet
Renk
Siyah-Beyaz
Daha fazla
Kağıt Boyutu
A4, A5, B5, Legal, Letter
Yazıcı Belleği
-
Fax
Hayır
Bağlantılar
USB, Wi-Fi

Yazıcı

Monokrom Baskı Hızı
9.9ipm
Renkli Baskı Hızı
5.7ipm
Maksimum Çözünürlük
4800x1200 DPI
Duplex
-
Baskı Kartuş / Toner Adeti
-

Tarayıcı

Tarama Hızı
14
Maksimum Çözünürlük
1200x2400 DPI
Renk Derinliği
-
ADF
-
Duplex ADF
-
ADF Kapasitesi
-

Boyutlar

Boyutlar
449 x 304 x 152mm
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler Derecelendirme başka ülkelerdeki çeşitli kullanıcı yorunlarına dayanarak yapılmıştır!

 1. 5 yıldız
  0.8
  2
 2. 4 yıldız
  2.3
  6
 3. 3 yıldız
  1.2
  3
 4. 2 yıldız
  0.4
  1
 5. 1 yıldız
  0.4
  1
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Canon Pixma MG3550` incelemesi

Canon tarafından satışa sunulan PIXMA MG3550 mürekkep püskürtmeli fotoğraf yazıcısı, kompakt yapısı ve Wi-Fi bağlantısının sağladığı mobil cihaz uyumluluğu ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılıyor.

MG3550'nin 4800 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sunan özel FINE kartuş sistemi, baskılarda mükemmel bir ayrıntı sunmaktadır. 10x15 cm çerçevesiz fotoğrafı yaklaşık olarak 44 saniyede basan yazıcı, evde hızlı, kaliteli belge ve resim basmak için idealdir. FINE kartuş sisteminin sağladığı avantaj, sadece baskı kalitesi ile sınırlı kalmıyor.
Özellikle sıkça baskı alanlar için ideal bir şekilde daha uzun mürekkep değiştirme sürelerine olanak sağlayarak, sayfa başına yaklaşık olarak yüzde 50'ye kadar tasarruf sunan Canon PIXMA MG3550, otomatik çift taraflı baskı özelliği ile kullandığınız kağıt miktarını azaltır ve profesyonel görünümlü, çift taraflı belgeler oluşturur.
Google Cloud Print teknolojisi sayesinde, yazıcınızı doğrudan Internet'e bağlayarak Google Docs, e-posta, fotoğraf ve PDF eklerini her yerden yazdırabilirsiniz. Ayrıca, aynı odada veya farklı bir kıtadayken dosyalar yazıcınıza Internet üzerinde güvenli şekilde gönderilir.
Akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu olan PIXMA MG3550’nin Printing Solutions uygulamasını mobil cihazlarınıza indirdiğinizde, baskı ve tarama yapmanın yanı sıra çevrimiçi kılavuz veya geçerli mürekkep seviyeleri gibi çeşitli yazıcı bilgilerine uzaktan erişim sağlarsınız. Ayrıca otomatik açma özelliği, baskıya başladığınızda yazıcının otomatik olarak açılmasını sağlar.

Artıları:

 • Özel kartuş sistemi, rakiplerine göre oldukça fazla baskı imkanı sunuyor.
 • Akıllı telefonlar ile uyumlu olması, bilgisayar bağımlılığını ortadan kaldırıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir