Alve.com

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  5
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Microsoft Xbox 360 4GB Paket` incelemesi

Microsoft'un oyun oyun konsolu Xbox 360 ile PlayStation 4'ün karşısında durmaya çalışıyor

Microsoft’un üretmiş olduğu yedinci jenerasyon oyun konsolu olan Xbox 360, IBM tarafından özel olarak geliştirilen 3 adet 3.2 GHz hızında çalışan simetrik işleme çekirdeğinden gücünü almaktadır, teorik olarak 3 işlemci performansı sağlayan bu işlemci 1 Teraflop işlem gücüne sahiptir.

Grafik tarafında ise 500 MHz hızında çalışan özel üretim bir ATI grafik işlemcisinden güç alan Xbox 360, 1920 x 1080 piksel yani Full HD çözünürlükte grafikler sunabilmektedir.

Xbox 360 sadece oyun oynatmakla kalmıyor. Hangi düzeyde olursanız olun, hedefiniz ne olursa olsun, Nike+Kinect Training ile bütün egzersizler artık kendi evinizde olanaklı. Gerçek zamanlı geri bildirim ve seçkin eğitmen düzeyi ile size özgü Nike+ Kinect Training programı siz geliştikçe gelişir ve zinde kalmanızı sağlar.

Konsolun en başarılı olduğu konulardan birisi de, Oyunculara ücretsiz ve aylık ücretli üyelik seçenekleri sunan Xbox LIVE hizmetidir. Kullanıcılar, satın aldıkları krediler ile oyun demoları, tam sürüm oyunlar, arcade oyunlar, oyun videoları, oyun içi eklentiler, Filmler ve müzikler indirebilirler.

Xbox 360 için geliştirilen Kinect ile herhangi bir gamepad veya mikrofon olmadan oyun oynanabilmektedir. Ancak, Kinect’i kullanabilmeniz için oynayacağınız oyunun cihazı desteklemesi gerekmektedir.

Artıları:

 • Kinect desteği, oyun oynamayı farklı bir boyuta taşıyarak aynı

Eksileri:

 • Günümüz standartlarında konfigürasyondan desteklediği teknolojilere kadar geride kalan bir oyun konsolu.

Bunlar da ilginizi çekebilir