Alve.com

Samsung WW80J3283GW

Solo, Yıkama Kapasitesi: 8kg , Marka: Samsung

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Ürün Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
A+++
Daha fazla
Renk
Beyaz
Su Girişi
-
Program Sayısı
-
Maksimum Devir Hızı
1.200 /dk
Extra Özellikler
-

Güç Kapasite Ebat

Yıkama Kapasitesi
8 kg
Kurutma Kapasitesi
-
Elektrik Tükeitmi
-
Su Tüketimi
-
Yıkama Ses Seviyesi
-
Sıkma Ses Seviyesi
-
Kurutma Ses Seviyesi
-
Genişlik
60 cm
Yükseklik
85 cm
Derinlik
55 cm
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Samsung WW80J3283GW hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Samsung WW80J3283GW` incelemesi

Diamond Tamburun özgün "yumuşak dalgaları" ve elmas şeklindeki pürüzsüz kenarları çamaşırlarınızı son derece hassas şekilde temizler.

Akıllı televizyonlar, saatler ve telefonlar derken artık günlük hayatta kullanılan beyaz eşyalarda teknolojinin nimetlerinden faydalanarak akıllı hale gelmeye başladı. Samsung’un oldukça başarılı modellerinden birisi olan WW80J3283GW çamaşır makinesi, 8 kg yıkama kapasitesi ile geniş bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

A+++ enerji verimliliği sınıfına dahil olması nedeniyle elektrik tüketimi konusunda oldukça cimri davranan çamaşır makinesi, 1200 devir sıkma hızına sahip. Üzerinde yer alan Led panel ile sıcaklık değerlerini görüntüleyebildiğiniz gibi, geniş yıkama programları arasında rahatça geçiş yapabiliyorsunuz. Çorap gibi küçük çamaşırların su giderlerini takılması ise Samsung WW80J3283GW ile tarihe karışıyor.

Çamaşır makinesinin Diamond Tambur teknolojisine sahip olan tamburu, yumuşak dalgalı yapısı ve elmas şeklindeki pürüzsüz kenarları ile çamaşırlarınızı son derece hassas bir şekilde yıkamanızı sağlıyor. Ayrıca, su çıkış deliklerinin oldukça küçük hale getirilmesi çorap gibi çamaşırların korkulu rüya olmasının önüne geçiyor.

Akşam bir yemeğe katılacaksınız ve en sevdiğiniz kıyafetinizin kirli olduğunu farkettiniz. Normal şartlarda 2 saatte varan sürelerde tamamlanan yıkama işleminin ardından, bir de çamaşırların kurumasını beklemeniz gerekiyor. Samsung çamaşır makinesinde yer alan hızlı yıkama programı, hafif kirli çamaşırları hızlı ve etkin bir şekilde yıkayarak kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlıyor.

Dışarı çıktığınızda çamaşırlarınızın makine içerisinde ıslak bir şekilde kalmasını istemiyorsanız, Gecikmeli Bitirme özelliği ile zaman programlaması yapabilir ve bu süreyi 19 saate kadar geciktirebilirsiniz.

Samsung WW80J3283GW çamaşır makinesinin tüm yetenekleri bununla sınırlı kalmıyor, beyaz eşyaların en büyük sıkıntılarından birisi olan voltaj dalgalanmalarına karşı kullanılan koruma teknolojileri, elektrik kesintilerinde oluşan voltaj dalgalanmalarından makinayı korurken elektrik geldiğinde otomatik olarak geri açılmasını sağlıyor.

Artıları:

  • Yüksek enerji verimliliği sayesinde enerji tüketimini en düşük seviyeye indiriyor.
  • Gecikmeli bitirme ile yoğun iş temposunda zamanınıza göre makinayı ayarlayabiliyorsunuz.
  • Elektrik dalgalanmalarına karşı koruma sağlıyor.

Eksileri:

  • Ürünün diğer rakiplerine karşı herhangi bir eksi yönü bulunmuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir