Alve.com

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Son görüntüledikleriniz

`Omron M6` incelemesi

Tansiyonu ölçmek ve düzenli takibini gerçekleştirmek için elektronik bir tansiyon aleti kullanmak, özellikle yaşlı insanlar için büyük kolaylık sağlıyor. Zira, klasik tansiyon aletlerini kullanan kişilerin iyi duymaları ve gücünü kaybetmemiş olmaları gerekmektedir.

Dijital tansiyon aletlerinin piyasaya çıkışı ile birlikte birçok kişi tansiyonunu ölçtürmek için eczaneye veya hastaneye gitmekten kurtuldu. Bu konuda başarılı çözümler sunan Omron firması, M6 modeli ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.
Omron M6 ile tansiyonunuzu ölçmek için oturur pozisyona geçerek sol kolunuzu kalp hizasında uzatmanız ve bileğinize yerleştirdiğiniz tansiyon aletinin düğmesine basmasınız yeterlidir.
Yalnızca güvenli sonuçları görüntüleyen Omron M6, nabzını tespit edemediğinde sizi uyararak hatalı tansiyon sonuçlarının önüne geçmektedir.
Ayrıca, büyük LCD ekranı sayesinde sonuçların rahatça görüntülenmesini sağlayan tansiyon aleti, belirli bir süre kullanmadığınızda otomatik olarak kapanarak güç tasarrufu sağlamaktadır.
2 yıl garanti süresine sahip olan Omron M6 tansiyon aletinin kutu içeriğinden, pil ve saklama çantası çıkıyor.

Artıları:

  • Geniş LCD ekranı sayesinde, tansiyon değerleri rahatlıkla görüntülenebiliyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir