Alve.com

DJI Spreading Wings S1000 Premium

Ürün Tipi: Octacopter, Özellikler: Dahili Kamera, Telefon / Tablet ile Kontrol , Marka: DJI (Drone)

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Özellikler

Ürün Tipi
Octacopter
Dahili Kamera
Evet
Daha fazla
Uçuş Süresi
-
Telefon / Tablet ile Kontrol
Evet
Takip Özelliği
Evet
Bağlantılar
GPS

Kamera

Megapiksel
-
Video Çözünürlüğü
-

Batarya

Batarya Kapasitesi
-
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  5
  1
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

`DJI Spreading Wings S1000 Premium` incelemesi

Genellikle son kullanıcı için ürettiği Phantom 3 ve Phantom 4 gibi drone modelleri ile tanınan DJI'ın, profesyonellere yönelik çözümleri de bulunuyor. Bunlardan birisi de, yüksek taşıma kapasitesine sahip olan DJI Spreading Wings S1000 Premium modeli.

8 adet kanata sahip olan S1000, 15000 mAh kapasiteli bataryası ile 15 dakikaya kadar uçabilmektedir. Ancak, diğer droneların aksine S1000, 4.5 kg taşıma ağırlığı ve 11 kg kalkış ağırlığı ile Zenmuse 15 ve Canon 5D gibi DSLR kameralarınızı rahatlıkla taşıyabilecek kapasitedir.
Yeni sarsıntı önleyici tasarımı ve gimbal sayesinde video çekimlerinde oluşacak titreşimleri en düşük seviyeye indiren drone, yenilikçi gövde kolu tasarımı ile gelmektedir.
8 derece eğim ve 3 derece büküme sahip olan yeni gövde kolları sayesinde, hava aracınız roll ve pitch işlemlerinde daha stabilken dönüşlerde ise çok daha esnektir. DJI A2 uçuş kontrol sistemi ile, drone’u havada kontrol etmekle kalmıyor, adete hakim oluyorsunuz.
Gimbal’ın ve bataryanın aynı rafta titreşim önleyicilerle ayrılmış bir şekilde bulunması, yüksek frekanslı mikro titreşimleri büyük oranda önleyerek çekimlerinizi daha net tamamlamanıza olanak tanır. Batarya yuvası, bu pozisyonuyla daha stabil olmasının yanında, bağlama ve sökme işlemlerinide kolaylaştırır.

Artıları:

 • DSLR makineleri taşıyabilmesi, çekimlerin profesyonel hale gelmesini sağlıyor.

Eksileri:

 • Fiyatı normal kullanıcıların ulaşamayacağı bir seviyede.

Bunlar da ilginizi çekebilir