Alve.com

Siemens SN26L882TR

Enerji Sınıfı: A+, Su Tüketimi: 9.5 lt, Program Sayısı: 6, Genişlik: 60cm, Renk: Inox , Marka: Siemens

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel Özellikler

Ürün Tipi
Solo
Program Sayısı
6
Daha fazla
Yıkama Kapasitesi
13 Kişilik
Renk
Inox
Ses Seviyesi
48 dB

Enerji Tüketimi

Enerji Sınıfı
A+
Su Tüketimi
9,5 lt

Boyutlar

Genişlik
60 cm
Yükseklik
84,5 cm
Derinlik
60 cm
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  5
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Siemens SN26L882TR` incelemesi

Siemens'in yüksek kapasiteli bulaşık makinesi

Eğer son günlerde yüksek kapasiteli gelişmiş bir bulaşık makinesi arayışı içerisindeyseniz, Siemens’in SN26L882TR modeline mutlaka göz atmalısınız.

13 kişilik bir yemek takımını tek seferde yıkayabilen Siemens SN26L882TR bulaşık makinesi, boyutları karşılaştırıldığında yüksekliği ayarlanabilen Varioflex sepetler ve katlanan teller sayesinde rakiplerine karşı çok daha fazla kapasiteye sahip.

A+ enerji verimliliği sınıfına dahil olan bulaşık makinesi, yıllık ortalama 250 yıkama yapıldığında 294 kWh enerji tüketmektedir. Normal yıkama sırasında ise yaklaşık olarak 1.03 kWh elektrik tüketen makina, off yani kapalı modda 0.1 W güç çekiyor.

Su tüketimi konusunda ise yine yıllık 280 yıkama baz alındığında, yaklaşık olarak 2660 litre su harcanıyor. Su tüketiminin yıkama başı ortalaması ise 9.5 litre olarak belirlenmiş durumda.

Bu tüketim değerleri Eko 50 programı kullanılarak ölçülmüştür. Siemens tarafından geliştirilen Eko 50 programında, normal seviyede kirlenmiş bulaşıklar enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkanmaktadır.

Bulaşıkları yıkarken en iyi hijyeni sağlamak için geliştirilen Ekstra Hijyen opsiyonu, çok yüksek sıcaklıkta yıkama yaparak en hijyenik sonuçlara ulaşmanızı sağlar. 6 farklı yıkama ve 4 farklı sıcaklık seçeneğinin yer aldığı bulaşık makinesi, bünyesinde 3 farklı özel fonksiyona yer veriyor.

3 kademeli filtre sistemi Kendi kendini temizleyen Siemens SN26L882TR bulaşık makinesi, 84.5 x 60 x 60 cm ölçülerinde.

Artıları:

 • Eko 50 programı enerji tüketimini ciddi oranda düşürüyor.
 • Boyutlarına göre yüksek yıkama kapasitesine sahip.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir