Alve.com

Arçelik 6233

Enerji Sınıfı: A+, Su Tüketimi: 14 lt, Program Sayısı: 3, Renk: Beyaz , Marka: Arçelik

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel Özellikler

Ürün Tipi
Solo
Program Sayısı
3
Daha fazla
Yıkama Kapasitesi
12 Kişilik
Renk
Beyaz
Ses Seviyesi
52 dB

Enerji Tüketimi

Enerji Sınıfı
A+
Su Tüketimi
14 lt

Boyutlar

Genişlik
-
Yükseklik
-
Derinlik
-
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Arçelik 6233 hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Arçelik 6233` incelemesi

Hızlı 58 dakika programıyla zamandan tasarruf eder, mükemmel temizliktense asla ödün vermez.

Artık eskiyen bulaşık makinenizi değiştirmek istiyor ancak bütçeniz kısıtlıysa, size uygun fiyatına rağmen üst seviye bir performans sergileyen Arçelik 6233 bulaşık makinesini tavsiye ediyoruz.

Tek seferde 12 kişilik bir yemek takımını yıkayabilen bulaşık makinesi ekonomi, yoğun ve hızlı olmak üzere 3 farklı yıkama programı ile birlikte gelmektedir. Bulaşıklar ekonomi modunda 50, yoğun modda 70 ve hızlı modda 58 derece sıcaklıkta yıkanmaktadır.

Bulaşıkları en iyi şekilde yerleştirebilmeniz için geliştirilen 2 adet yüksekliği ayarlanabilir fincan rafının yanı sıra hareketli çatal kaşık sepeti bulunmaktadır.

A+ enerji verimliliği sınıfına dahil olan ve ekonomi modunda bulaşıkları 192 dakika gibi bir sürede yıkayan bulaşık makinesi, yıllık ortalama olarak 290 kWh enerji tüketmektedir. Tek yıkama başına hesap edilen enerji tüketimi ise 1.02 kWh seviyesindedir.

Taşma emniyeti ile eski zamanların kabusu olan su taşmasının önüne geçen Arçelik 6233 bulaşık makinesi, bilinenin aksine 52 dB ses seviyesi ile çalışırken evde yaşayanları rahatsız etmemektedir.

Paslanmaz çelik iç gövdenin kullanıldığı bulaşık makinesi, su sertlik düzeyini dengeleyerek bardaklarınızın ömrünü uzatan bardak koruma sistemini kullanmaktadır. Ayrıca, yarım yük yıkama özelliği ile bulaşık makinesi tamamen dolmadan makineyi çalıştırabilir ve böylece su ile enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Artıları:

  • Ses seviyesi konusunda yapılan iyileştirmeler, evdeki yaşayanların rahatsız olmamasını sağlıyor.
  • Yarım yük yıkama fonksiyonu sayesinde, makinenin dolmasını beklemeye gerek kalmıyor.

Eksileri:

  • Daha yenilikçi ve modern bir tasarım kullanılabilirdi.

Bunlar da ilginizi çekebilir