Alve.com

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Isıtma Kapasitesi
24 kW
Isıtma Tekniği
Yoğuşmalı
Baca Tipi
Hermetik
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  5
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Vaillant Pro VUW 286/3-3` incelemesi

Konforlu ısınma, sıcak su ve yakıt tasarrufu

Sıcak suya anında kavuşarak konforlu bir yaşamın keyfini sürmek istiyorsanız, Vaillant Ecotec Pro 286/5-3 yoğuşmalı kombiye mutlaka göz atmalısınız.

Mavi ışıklı LCD ekranı ve dokunmatik servis tuşları ile çalışma fonksiyonlarının izlenebilmesi, sistem parametrelerinin ayarlanabilmesi bu kombi ile oldukça kolay hale getirilmiştir. Çalışma konumunu ve arıza durumlarını Türkçe açıklamalı olarak ekranda gösterebilen kombi, ergonomik ve estetik bir tasarıma sahiptir.

Modern ısıtma ve sıcak su konforu için geliştirilmiş tekniği ile farklı çözümler sunan kombilerden birisi olan Ecotec Pro 286/5-3’de, akıllı mikro depolama özelliği sayesinde anında istenilen derecede sıcak su hemen hazırdır. Anında sıcak su alırken boş yere su akıtmadığı için kullanım suyundan da tasarruf sağlanmaktadır.

28.6 kw sıcak su gücüne sahip olan cihaz, sizin ayar yapmanıza gerek kalmadan evin o anki ısı ihtiyacını otomatik olarak hesaplayabilmekte ve en uygun kapasitede çalışarak enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Kombi taktırmak isteyen kullanıcıların en büyük problemlerinden birisi ise, özel olarak yer açma ihtiyacı olmasıdır. ecoTEC Plus kombi cihazınızın askısı kullanılarak tesisat bağlantı borularında tadilat yapılmasına gerek duyulmadan ve yeni bir kombi cihazına ihtiyaç olmadan kombinizin sıcak su kapasite yükseltilmektedir.

Daha önceki modellere göre %30 daha küçük hacim ve yatay bağlantı imkanımontaj işlemini daha esnek hale getirmektedir. Sert hava koşullarında sorun yaşamamanız için Ecotec Pro 286/5-3, donmaya karşı korumalıdır.

Dış hava sıcaklıklarında -6 dereceye kadar kullanım emniyetine sahip olan kombi, tesisattaki su sıcaklığı 5 derece düştüğünde otomatik olarak çalışarak, suyun sıcaklığını 35 derece yükseltmektedir.

Artıları:

 • Oluşabilecek tehlikeli durumları engellemek için, gelişmiş güvenlik önlemleri bulunuyor.
 • Tadilata gerek bırakmada kolayca monte edilebiliyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir