Alve.com

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Isıtma Kapasitesi
24 kW
Isıtma Tekniği
Konvansiyonel
Baca Tipi
Hermetik
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  5
  1
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Hotpoint-Ariston Matis 24 FF` incelemesi

Matis duvar tipi kombinin yenilikçi ve çekici tasarımı ve her tür ortama uymasını sağlayan küçültülmüş ebatları bu kombinin ayırıcı özelikleri.

Ariston’un doğaya olan sorumluluğunu en iyi seviyede yerine getirecek şekilde tasarladığı kombilerden birisi olan Matis 24 FF, diğer rakiplerine göre enerji tüketimi ve emisyonu konusunda oldukça iyileştirilmiş bir modeldir.

Bu sayede elektik faturalarınızda %35’e varan tasarruf sağlayan kombi, güneş enerjisi sistemleriyle bağlantı imkanı sunmaktadır. Matis duvar tipi kombinin yenilikçi, çekici tasarımı ve her tür ortama uymasını sağlayan küçültülmüş ebatları rakiplerine göre bir adım daha önde olmasını sağlamaktadır.

Kombinizi kolayca kullanabilmeniz için geliştirilen yüksek kaliteli LCD ekran ve sezgisel menü ile, istediğiniz sıcaklığı seçip ihtiyacınız olan fonksiyonları birkaç adımda aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca, Genus Premium EVO ile aynı zamanda ihtiyacınız olan tüm bilgileri alacak şekilde menüyü kişiselleştirebilirsiniz.

Evinizle uyum içinde olacak şekilde üretilen Ariston Matis 24 FF, iç dizaynı ve izolasyonu sayesinde süper sessiz bir biçimde çalışarak evinizin sakinliğini korumaktadır.

Dış hava sensörü ve iç ortam sensörünü bünyesinde barındıran kombi, istediğiniz sıcaklığa ulaşmak ve muhafaza etmek için gerekli olan enerjinin miktarını belirlemektedir. Bu şekilde çalışma sırasında ani yükselmeleri önleyip gaz ve elektrikten tasarruf etmektesiniz.

Ayrıca, konfor modunu aktif ettiğinizde kombi size istediğiniz sıcak suyu anında temin eder. Böylece, size sıcak suyun keyfini çıkarmak kalır.

Artıları:

 • İhtiyacınız olan sıcaklıkta suyu, kısa bir süre içerisinde hazır hale getiriyor.
 • Her türlü ortama uygun olması için küçültülmüş ebatları sayesinde kolayca monte edilebiliyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir