Alve.com

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Tipi
Yoğurt Makinesi
Enerji Tüketimi
20 Watt
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Sinbo SYM-3903 hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Sinbo SYM-3903` incelemesi

Küçük ev aletleri ile yıllardır evimize konuk olan Sinbo’nun SYM-3903 yoğurt yapma makinesi ile evde istediğiniz kıvam ve lezzette yoğurt yapmak artık çok kolay.

1 litrelik bir hazneye sahip olan yoğurt makinesi, tek seferde yaklaşık 4 – 5 kişi için yeterli olacak yoğurdu hazır hale getirebiliyor. İçerisinde yer alan yoğurdu kolayca alabilmek için üst tarafında bir kapağa yer verilen SYM-3903, bu sayede büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor.
Sinbo SYM-3903 yoğurt yapma makinesi, plastik malzemelerin yapımında kullanılan ve ciddi sağlık sorunlarına yol açabilen BPA maddesini içermemektedir.
İstediğiniz lezzet ve kıvamda kendi probiyotik yoğurdunuzu evde yapmanızı sağlayan Sinbo SYM-3903 ile elde ettiğiniz yoğurdun suyunu gönül rahatlığıyla içebilir veya çorba vb. yemeklerde kullanabilirsiniz.
Zira, yoğurdun suyunda bulunan B2, ülkemizde eksikliği en fazla görülen vitaminlerden birisidir.
Hafif ve kompakt tasarımının yanı sıra oldukça uygun fiyatlı bir ürün olan Sinbo SYM-3903 yoğurt yapma makinesi, yoğurt yapmak için gerekli olan tüm ihtiyaçları rahatlıkla karşılıyor.

Artıları:

  • 1 litre büyüklüğünde hazne.
  • Kansorejen maddelerden arındırılarak üretilmiş malzeme.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir