Alve.com

Ufo Ayak Isıtıcı

0.11kW, Ayak Isıtıcı , Marka: Ufo (Isıtıcı)

  1. N11

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel

Ürün Tipi
Ayak Isıtıcı
Kullanım Alanı
İç mekan
Daha fazla

Isıtma

Kapasite
0,11 kW
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Ufo Ayak Isıtıcı hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Ufo Ayak Isıtıcı` incelemesi

Elektrikli ısıtıcılar ile ev veya ofiste soğuktan korunuyoruz, peki ayaklarınız? Her ne kadar vücudunuz üşümüyor olsa da, ayaklarınızın üşümesi ile birlikte hastalıkların kapınıza dayanması fazla sürmüyor.

Elektrikli ısıtıcı sektörünün öncü isimlerinden Ufo, geliştirmiş olduğu ayak ısıtıcısı ile sizi bu sıkıntıdan kurtarıyor.
33 Watt, 50 Watt ve 66 Watt olmak üzere toplamda 3 kademeli güç seçeneği ile farklı ısı ihtiyaçlarını karşılayabilen ayak ısıtıcısı, normal elektrikli ısıtıcıların aksine oldukça düşük güç tüketimi ile ön plana çıkmaktadır.
Eğimli yüzeyi sayesinde çalışma odası¸ ev¸ ofis¸ şantiye¸ gişe ve kabin gibi alanlarda kullanmak için oldukça iyi bir ergonomi sunan Ufo ayak ısıtıcısı, beraberinde gelmekte olan kablosuz kumanda aracılığıyla kontrol edilebilmektedir.
Ayrıca, IP44 sertifikasına sahip olan ayak ısıtıcısı, su ve katı cisimlere karşı koruma sağlayarak su dökülmesi gibi kazaların üstesinden gelebilmektedir.
Aşırı ısınma durumunda sesli uyarı yapan ve 59¸4 x 41 x 72¸8 mm boyutlarında olan Ufo ayak ısıtıcısı, çalışırken ilk 20 dakika boyunca 110 Watt güce ulaşabilmektedir.

Artıları:

  • Uygun fiyatlı.
  • Ergonomik.
  • Soğuk kış günlerinde hayat kurtarıcı.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir