Alve.com

LG F1496ADP3

Kurutmalı / Solo, Yıkama Kapasitesi: 8kg , Marka: LG

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Ürün Tipi
Kurutmalı, Solo
Enerji Sınıfı
B
Daha fazla
Renk
Beyaz
Su Girişi
Tek
Program Sayısı
-
Maksimum Devir Hızı
1.400 /dk
Extra Özellikler
Zaman Ayarı

Güç Kapasite Ebat

Yıkama Kapasitesi
8 kg
Kurutma Kapasitesi
4 kg
Elektrik Tükeitmi
-
Su Tüketimi
-
Yıkama Ses Seviyesi
-
Sıkma Ses Seviyesi
-
Kurutma Ses Seviyesi
-
Genişlik
60 cm
Yükseklik
85 cm
Derinlik
55 cm
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için LG F1496ADP3 hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`LG F1496ADP3` incelemesi

LG, akıllı telefon ve televizyon gibi elektronik cihazların yanı sıra beyaz eşya konusunda da tüketicilerin büyük beğenisini kazanmaya başladı. Güney Koreli üreticinin geliştirmiş olduğu F1496ADP3 model kurutmalı çamaşır makinesi bu ürünlerden birisi.

8 kg yıkama kapasitesine ve 4 kg kurutma kapasitesine sahip olan çamaşır makinesinin, Inverter Direct Drive olarak adlandırılan doğrudan tahrikli motoru, kazana bir kayış ya da makara olmadan doğrudan bağlanmıştır.
Bu sayede çamaşır makinesinde daha az mekanik parça kullanılması enerji tasarrufu sağlarken, yıkama performansını artırmakta, daha az gürültü ve sarsılma olmasını sağlamakta ve daha dayanıklı bir yapı sunmaktadır.
6 Motion DD teknolojisi sayesinde farklı kumaş türlerine göre farklı hareket kombinasyonlarını kullanan F1496ADP3, böylece çamaşırlarınıza daha az zarar verirken güçlü bir yıkama performansından ödün vermemektedir.
LG’nin F1496ADP3 modelinde sunduğu yenilikçi çözümlerden birisi de, akıllı servis. Güney Koreli üreticinin geliştirmiş olduğu Smart Diagnosis teknolojisi ile herhangi bir arıza durumunda servis çalışanın gelmesini beklemeniz gerekmemektedir.
LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattını aradıktan sonra telefonu çamaşır makinesinin yanına götürmeniz yeterlidir. Cihazınız sorunları birkaç saniye içinde tespit edip çözüm önerecek olan bilgisayarla bağlantı kuracaktır.
A sınıfı enerji verimliliği sertifikasına sahip olan LG F1496ADP3'ün motoru dakikada 1400 devire kadar ulaşabilirken, 10 yıl motor garantisi sunulması firmanın ürüne ne kadar güvendiğini gözler önüne sermektedir.

Artıları:

  • Yenilikçi teknolojiler ile diğer çamaşır makinelerinin önüne geçiyor.
  • Kurutma özelliğine sahip olması.
  • 10 yıl boyunca motor garantisi sunulması.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir