Alve.com

Arçelik 3880 KT

Enerji Sınıfı: A++, 8kg , Marka: Arçelik

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Enerji Sınıfı
A++
Kurutma Kapasitesi
8 kg
Daha fazla
Renk
Beyaz
Ürün Boyutları
85x60x60 cm
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  5
  1
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

1 ayrıntılı üye değerlendirmesi

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Arçelik 3880 KT` incelemesi

Ülkemiz beyaz eşya pazarının lider markalarından birisi olan Arçelik'in yeni 3880 kurutma makinesi, şık tasarımıyla dikkat çekerken üstün teknolojisiyle kullanım rahatlığı sunuyor.

8 kg kadar çamaşırları tek seferde kurutabilecek kapasitede olan Arçelik 3880, sahip olduğu 16 farklı kurutma programı ile ihtiyacınıza en uygun seçeneği sunuyor. A++ enerji verimliliği sertifikası ile enerji tüketimi konusunda oldukça başarılı olan kurutma makinesinin, yıllık tüketimi yaklaşık 230 kWh seviyesinde.
118 litre tambur hacmine sahip olan kurutma makinesi, Silent-Tech yan duvarları sayesinde titreşimi engelleyerek oldukça sessiz bir şekilde çalışmaktadır.
Kurutma makinesinin cam kapak yönünü değiştirmenize olanak tanınırken, dijital gösterge paneli sayesinde tüm değerleri kolayca görebilmeniz sağlanıyor.
Su tankı dolu uyarısının yanı sıra filtre temizleme uyarısı da bulunan Arçelik 3880, özel tasarım tamburu ile oldukça yüksek performans sergilerken çocuk kilidi gibi yetenekleri ile güvenliği en üst düzeyde tutuyor.
84.6 cm yüksekliğinde, 59.5 cm genişliğinde ve 59.8 cm derinliğinde boyutlara sahip olan Arçelik 3880 kurutma makinesi, çamaşırlarınızı kırışmadan muhafaza edebilirken kalan zaman göstergesi ile işlemin bitmesine ne kadar kaldığını görebilmenizi sağlıyor.

Artıları:

 • Silent-Tech teknolojisi ile oldukça sessiz bir çalışma ortamı sunuyor.
 • Dijital gösterge cihaz kontrolünü kolaylaştırıyor.
 • 16 farklı kurutma programı arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçiyorsunuz.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir