Alve.com

Philips Azur GC4870/22

2600 Watt, Buhar (gr/dk) Sürekli: 50, Şok: 200 , Marka: Philips

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Ürün Tipi
Buharlı Ütü
Taban Tipi
SteamGlide Plus
Daha fazla
Extra Özellikler
Otomatik Kapanma, Sürekli Buhar, Şok Buhar, Damlama Önleyici Sistem, Dikey Ütüleme

Güç ve Kapasite

Güç
2.600 Watt
Su Haznesi Kapasitesi
350 ml
Sürekli Buhar Gücü
50
Şok Buhar Gücü
200
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Philips Azur GC4870/22 hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Philips Azur GC4870/22` incelemesi

60’dan fazla ülkede faaliyet göstermesi ile dünyadaki en büyük elektronik şirketlerinden birisi olan Philips, ülkemizde oldukça fazla tercih edilen markalardan birisi. Yeni bir ütü satın almak isteyen ancak bütçesi kısıtlı olanlar için, Philips’in yeni Azur GC4870/22 ütüsü biçilmiş kaftan.

2600 watt gücünde olan Azur buharlı ütünün benzersiz buhar ucu, tabanın ön tarafında özel olarak sivriltilmiş ve üzerinde uzun buhar yuvalarını barındırmaktadır. Bu sayede buharın ulaşması en zor yerlere bile ulaşması sağlanmaktadır.
İyonizasyon işlemi ile buhara derinlemesine nüfuz eden küçük buhar parçacıkları, en derin kırışıklıkları dahi giderebilmekte ve ütünün kumaş üzerinde kolay hareket edebilecek, en zor bölgelere dahi kolayca ulaşabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmış yapısı kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
Kırışıklıkların daha iyi giderilmesi için 50 g/dk'ya kadar kesintisiz buhar çıkışı sağlayan ütü, güvenli otomatik kapanma özelliği ile 5 dakika boyunca kullanmadığınızda enerji tasarrufu sağlamak için otomatik olarak kapanır.
Ayrıca, Philips Azur GC4870/22’nin kayma ile germe arasındaki mükemmel dengeyi sağlayan SteamGlide Plus tabanı en iyi deneyimi elde etmenizi sağlamaktadır.
1,6 kg optimum ağırlığı ile Azur buharlı ütünün, masada sabit olarak bırakılması ve bekletme yerine konması son derece kolaydır.

Artıları:

  • Kesintisiz buhar çıkışı sayesinde kırışıklıkların önüne geçiyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir