Alve.com

DemirDöküm Nepto HK T 224

Konvansiyonel, Hermetik, Isıtma Kapasitesi: 24kW , Marka: DemirDöküm

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Isıtma Kapasitesi
24 kW
Isıtma Tekniği
Konvansiyonel
Baca Tipi
Hermetik
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için DemirDöküm Nepto HK T 224 hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`DemirDöküm Nepto HK T 224` incelemesi

DemirDöküm Nepto duvar tipi hermetik kombi

Evinizde kullandığınız kombi, ihtiyaçlarınızı karşılayamıyor ve sıcak suyu her daim hazır tutamıyorsa, size güzel bir önerimiz var. DemirDöküm’ün Nepto HK T 224 model duvar tipi Hermetik kombisi evinize şıklık, cebinize rahatlık sağlar.

DemirDöküm’ün yıllardır edindiği tecrübeler sonucunda geliştirmiş olduğu modellerden birisi olan Nepto HK T 224, 24 kW kapasiteye ve yüzde 92,2 verime sahiptir.

Özel tasarım bitermik eşanjör sistemiyle dilediğiniz her anda sıcak su temini sağlayabilen kombinin üzerinde dijital bir ekran bulunmaktadır. Kombiyi en iyi şekilde takip edebilmek için geliştirilen bu ekran ile, tesisat ve kullanım suyu sıcaklık değerleri, tesisattaki su basınç değeri ve hata kodları kolayca izlenebilmektedir.

DemirDöküm Nepto HK T 224, montaj sırasında tadilata gerek kalmaması için modern tasarımı ve kompakt boyutları ile montaj ve servis edilebilme kolaylığı sunmaktadır.

Kombide kalitenin maksimum seviyeye yükselmesi için ürünlerin yakından takip edilmesi çok önemlidir. Bu noktada DemirDöküm, OPF üretim teknolojisini kullanmaktadır.

Avrupa standartları’nda olan OPF üretim sürecinde, üretilen her kombiyi üretim hattı boyunca tek bir operator takip etmekte, böylece maksimum güvenlik ve kalite sağlanmaktadır.

Artıları:

  • Kombinin tüm üretim süreci boyunca, tek bir operatör tarafından takip edilmesi kalite seviyesini en üst düzeye çıkarmaktadır.
  • Modern tasarımı ve kompakt boyutları ile kolayca monte edilebiliyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir