Alve.com

Samsung DW60H3010FV/TR

Enerji Sınıfı: A+, Su Tüketimi: 14 lt, Program Sayısı: 3, Genişlik: 60cm, Renk: Inox , Marka: Samsung

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel Özellikler

Ürün Tipi
Solo
Program Sayısı
3
Daha fazla
Yıkama Kapasitesi
12 Kişilik
Renk
Inox
Ses Seviyesi
52 dB

Enerji Tüketimi

Enerji Sınıfı
A+
Su Tüketimi
14 lt

Boyutlar

Genişlik
60 cm
Yükseklik
85 cm
Derinlik
60 cm
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Samsung DW60H3010FV/TR hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Samsung DW60H3010FV/TR` incelemesi

Bir çok özellik sunan Samsung'un gelişmiş bulaşık makinesi

Eğer son günlerde gelişmiş bir bulaşık makinesine ihtiyacınız varsa, Samsung tarafından geliştirilen DW60H3010FV/TR model bulaşık makinesine mutlaka göz atmalısınız.

Bir saatte Express yıkama seçeneğine sahip olan bulaşık makinesi, tabak çanağınızı çok daha hızlı temizler ve kurutur. Gerçek anlamda yoğun temizlik gerektirmeyen az kirli bulaşıklar ve az miktardaki bulaşıklar için idealdir.

Özellikle evinizde bolca misafir ağırladığınız zamanlarda hayat kurtarıcı hale gelen bu özelliğin yanı sıra, her boyuttu bulaşığın sığması için geliştirilen yükseklik ayarı tencereler, büyük tabaklar ve aşırı büyük servis tabaklarını Samsung DW60H3010FV/TR bulaşık makinesi için sorun olmaktan çıkarıyor.

Yoğun, eko ve ekspres olmak üzere 3 farklı yıkama programı ile gelen bulaşık makinesi, tek seferde 12 kişilik bir yemek takımını yıkayabiliyor.

A+ enerji verimliliği sınıfına dahil olan makine, yıllık yaklaşık olarak 289 kWh güç tüketiyor. Ayrıca bulaşık makinesinin yıkama başı elektrik tüketimi yaklaşık olarak 1,02 kWh olarak belirlenmiş durumda.

Yine ortalama olarak yıllık 3290 litre su tüketen Samsung DW60H3010FV/TR bulaşık makinesi, yıkama başına yaklaşık olarak 14 litre su harcıyor. 598 x 845 x 600 mm ölçülerinde olan bulaşık makinesi tam olarak 43 kilogram ağırlığında.

Artıları:

  • Acil işiniz olduğunda veya misafirleriniz geldiğinde bir saatte yıkama ile bulaşıkların üstesinden hızlıca gelebiliyor.
  • Yüksek enerji verimliliği sayesinde, en düşük güç tüketimini sunan makinalar arasında yer alıyor.

Eksileri:

  • Rakiplerine göre az sayıda yıkama programına sahip.

Bunlar da ilginizi çekebilir