Alve.com

Teka IRS 641

Ankastre, İndüksiyon, Genişlik: 50cm , Marka: Teka (Ocak)

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Tipi
Ankastre
Genişlik
50 cm
Daha fazla
Enerji Kaynağı
İndüksiyon
Gazlı Göz Sayısı
-
Elektrikli Göz Sayısı
4
Ocak Yüzeyi
Cam
Renk
Siyah
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Teka IRS 641 hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Teka IRS 641` incelemesi

Teka IRS 641 ankastre indüksiyonlu cam seramik ocak, standart ocakları geride bırakarak son teknoloji sayesinde hem sizi koruyor, hem de daha iyi bir deneyim sunuyor.

Eğimli cama sahip olan 60 cm indüksiyon ocak, dokunmatik kontrol paneli sayesinde kolayca ayarlanabiliyor. Tencereyi ısıtan ancak elinizi yakmayan indüksiyon ocağın avantajlarını merak edenler olacaktır.
İndüksiyonlu ocaklar, üçüncü nesil mutfak pişirici sistemler olarak bilinmektedir. Sistemin hızlı çalışmasının sebebi, ocağın kendisinin değil, üzerine konulan kabın ısı kaynağına dönüşmesidir. Yani indüksiyonlu ocağın yüzeyi ısınmaz, üzerlerindeki kap ısınır. Böylece ocağın elinizi yakma riski bulunmamaktadır.
Tabi, indüksiyonlu ocak satın almadan önce bu ocağın her tencere veya tava ile çalışmayacağını, sadece indüksiyon özellikli özel kaplarla kullanılabildiğini unutmamanız gerekiyor.
7000 W maksimum nominal güce sahip olan ocağın üzerinde 4 farklı pişirme bölgesi yer alıyor. Atıl ısı göstergesi ile sıcaklığı rahatça görüntüleyebilirken, pişirme süresi programlayıcı ile ocağın başında sürekli durmak zorunda kalmıyorsunuz.
Cam seramik materyalden üretilen Teka IRS 641 ankastre ocak, sahip olduğu onlarca fonksiyon ile teknolojiyi mutfağınıza getiriyor.

Artıları:

  • İndüksiyonlu yapısı sayesinde mutfak kazaları en düşük seviyeye iniyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir