Alve.com

Xerox Workcentre 3025V_NI

Tip: Lazer, Özellikler: Ethernet / USB, Fax , Marka: Xerox

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Tip
Lazer
Renk
Siyah-Beyaz
Daha fazla
Kağıt Boyutu
A3+, A4, A5, A6
Fax
Evet
Bağlantılar
Ethernet, USB
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  5
  1
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Xerox Workcentre 3025V_NI` incelemesi

Xerox tarafından geliştirilen Workcentre 3025V_NI çok fonksiyonlu yazıcı, rakiplerine karşı oldukça uygun fiyatına rağmen ev ve ofis işlerinizi rahatlıkla karşılayabiliyor.

1 dakika içerisinde 21 sayfaya kadar letter ve 20 sayfaya kadar baskı yapabilen ve fotokopi çekebilen 3025V_NI, ağır iş yüklerinin üstesinden kolaylıkla gelir. 1200 x 1200 dpi’e ulaşan baskı çözünürlüğü sayesinde geliştirilmiş görüntü kalitesine sahip metin ve grafikler, önemli baskı işlerine ciddi derecede görsel etki katar.
Yoğun işlerin üstesinden gelebilmek için yazıcı içerisinde 600 MHz’lik bir işlemciye ve 128 MB belleğey yer veriliyor. Bu sayede baskı emirlerinden tarama işlemine kadar birçok işlevi, hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.
Yüksek ilk sayfa çıktı hızına sahip olan yazıcı, baskı emrini verdiğinizde yaklaşık 8.5 saniye içerisinde ilk baskı işlemini gerçekleştiriyor. Fotokopi yani kopyalama işleminde ise bu süre 10 saniye civarlarında.
Mevcut bir kablosuz ağa ihtiyaç duyulmadan doğrudan Wi-Fi özellikli cihazlara bağlanabilen Xerox Workcentre 3025V_NI, cep telefonlarının, tabletlerin ve bilgisayarların Wi-Fi üzerinden doğrudan güvenli bağlantı yapmasını sağlıyor.
Hepsi bir arada kartuş kullanarak sarf malzeme yönetimini basitleştiren ve malzeme değiştirmek için harcanan zamanı en aza indirgeyen yazıcı, ekstra parça gereksinimi ortadan kaldırıyor. Kendi sınıfındaki en küçük ebatlı çok fonksiyonlu yazıcılardan birisi olan Xerox Workcentre 3025V_NI, alan konusunda büyük bir tasarruf sağlıyor.

Artıları:

 • Çok fonksiyonlu olmasına rağmen oldukça uygun fiyatlı.
 • Rakiplerine göre ebatlarının küçük olması, büyük bir alan tasarrufu sağlıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir