Alve.com

Bosch PSR 1200 0 603 944 503

Güç: 12 Volt, Tek Akü , Marka: Bosch

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Akü Sayısı
Tek Akü
Güç
12 Volt
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  5
  1
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Bosch PSR 1200 0 603 944 503` incelemesi

Vidalama işlerini elle yaparak saatlerce uğraşıp kendinizi yormanıza ve boş yere zaman harcamanıza gerek yok. Birinci sınıf işleri gerçekleştirmek üzere ürettiği elektrikli el aletleri ile kendisini kanıtlamış firmalardan birisi olan Bosch, PSR 1200 akülü vidalama makinası ile tüm vidalama işlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlıyor.

12 V'lık motoru ve planet şanzımanlı yapısı sayesinde oldukça güçlü bir vidalama makinası olan PSR 1200, 10 dönme momenti kademeli moment ön seçimi ve delme ayarı sayesinde farklı kullanım alanlarında performanstan ödün vermemenizi sağlıyor.
İki kovanlı anahtarsız uç takma mandreni sayesinde çalışma sırasında ihtiyacınıza göre vidalama uçlarını hızlı bir şekilde değiştirebilir ve ikinci bir vidalama makinesi gereksinimini ortadan kaldırırsınız.
Bosch PSR 1200 üzerine entegre bir şekilde gelen PowerLight ışık sayesinde uzanması zor ve karanlık olan yerlerde vidalama yaptığınız malzemeyi rahatlıkla görebilirsiniz.
Ayrıca, Bosch’un şalter düğmesi üzerinden sunduğu devir sayısı kumandası, 0’dan maksimuma kadar devri değiştirmenize imkan tanıyor. Yumuşak tutumak yüzeyi sayesinde daha iyi ve daha rahat bir tutuş sağlayan Bosch PSR 1200, aküyü hızlıca değiştirebilmenize olanak tanıyor.

Artıları:

 • Uygun fiyatı ile sık sık tornavida ile uğraşanlar için ideal.
 • Üzerinde yer alan ışık, ulaşılması zor ve karanlık ortamlarda büyük bir rahatlık sağlıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir