Alve.com

Beko D3 2001 T

Enerji Sınıfı: A+, Su Tüketimi: 15 lt, Program Sayısı: 2, Renk: Beyaz , Marka: Beko

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Genel Özellikler

Ürün Tipi
Solo
Program Sayısı
2
Daha fazla
Yıkama Kapasitesi
-
Renk
Beyaz
Ses Seviyesi
54 dB

Enerji Tüketimi

Enerji Sınıfı
A+
Su Tüketimi
15 lt

Boyutlar

Genişlik
-
Yükseklik
59,8 cm
Derinlik
57 cm
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  5
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Beko D3 2001 T` incelemesi

Yeni bir bulaşık makinesi arayışı içerisindeyseniz ve bütçeniz kısıtlıysa, uygun fiyatına rağmen üstün performans sunan Beko D3 2001 T bulaşık makinesine mutlaka göz atmalısınız.

Yeni bir bulaşık makinesi arayışı içerisindeyseniz ve bütçeniz kısıtlıysa, uygun fiyatına rağmen üstün performans sunan Beko D3 2001 T bulaşık makinesine mutlaka göz atmalısınız.

12 kişilik bir yemek takımı tek seferde yıkama kapasitesine sahip olan bulaşık makinesi, ekonomi ve yoğun olmak üzere toplamda 2 farklı yıkama programı ile geliyor. Ekonomi programında bulaşıklar 50 derecede yıkanırken, yoğun programda 70 derecede yıkanıyor.

Tablet deterjan fonksiyonunu kullandığınızda yıkama ve kurutmanın daha etkili olmasını sağlayan Beko D3 2001 T’nin bulaşıkları yıkaması, ekonomi modunda yaklaşık olarak 170 dakika sürüyor.

Beyaz eşyalar için en önemli konuların başında enerji tüketimi geliyor. Bu konuda en iyi deneyimi sunmak için A+ enerji verimliliği sınıfına dahil olan bulaşık makinesi, yıllık ortalama 290 kWh enerji tüketiyor. Makinenin yıkama başına enerji tüketimi ise yakaşık 1.02 kWh olarak belirlenmiş durumda. ,

Yıllık ortama 4200 litre su tüketimine sahip olan Beko D3 2001 T, kullanıcıların kabusu haline gelen su taşması sorunlarının önüne geçen su taşma emniyetine sahip. 85.0 cm yüksekliğinde 59.8 cm genişliğinde ve 60.0 cm derinliğinde olan bulaşık makinesi, 35 KG ağırlığında.

Artıları:

 • Tablet deterjan fonksiyonu daha etkili bir yıkama sağlıyor
 • Yüksek enerji verimliliği sayesinde, en düşük güç tüketimini sunan makinalar arasında yer alıyor.

Eksileri:

 • Sadece 2 adet yıkama programı olması, satın alma sırasında kullanıcıları tereddütte düşürüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir