Alve.com

Siemens WM06B061TR

Solo, A, Yıkama Kapasitesi: 5kg, Sıkma Hızı: 600/dk , Marka: Siemens

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Ürün Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
A
Daha fazla
Renk
Beyaz
Su Girişi
-
Program Sayısı
-
Maksimum Devir Hızı
600 /dk
Extra Özellikler
-

Güç Kapasite Ebat

Yıkama Kapasitesi
5 kg
Kurutma Kapasitesi
-
Elektrik Tükeitmi
-
Su Tüketimi
-
Yıkama Ses Seviyesi
59 dB
Sıkma Ses Seviyesi
73 dB
Kurutma Ses Seviyesi
-
Genişlik
60 cm
Yükseklik
85 cm
Derinlik
56 cm
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Siemens WM06B061TR hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Siemens WM06B061TR` incelemesi

IQ 100 Camaşır makineleri waterPerfect ile su tasarruflu sağlayarak çamaşırların mükemmel temizlenmesini sağlar.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte, beyaz eşyalar farklı yeniliklerle donatılmaya başlandı. Telefon ve televizyonlarda sıkça karşımıza çıkan akıllı cihaz kavramı, son zamanlarda beyaz eşyalar için de geçerli olmaya başladı.

Siemens tarafından geliştirilen WM06B061TR model çamaşır makinesi sahip olduğu teknolojiler ile ortalama bir ailenin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayarak, en yeni nesil teknolojilerle buluşturuyor. Çamaşır makinesinin 5.5 KG’lık yıkama kapasitesi, 4 - 5 kişilik bir ailenin günlük veya haftalık yıkama ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor.

Dakikada 600 devir hızla çalışabilen çamaşır makinesi için en önemli konulardan birisi de enerji tüketimi. Aslında sadece çamaşır makinesi değil, tüm beyaz eşyaları satın alırken kabarık elektrik faturaları ödememek için her zaman cihazın enerji verimliliği konusunda ne seviyede olduğuna dikkat ediyoruz.

Bu konuda oldukça başarılı bir adım atan Siemens, çamaşır makinesinde kullandığı A+ enerji verimliliği sınıfı ile güç tüketimini en düşük seviyeye indiriyor. iQ100 sınıfına dahil olan Siemens WM06B061TR çamaşır makinesi, sensor kontrollü waterPerfect yük tespit sistemi sayesinde, yüksek oranda su tasarrufu sağlamaktadır.

42 litre tambur hacmine sahip olan çamaşır makinesinin üzerinde başlat, kırışıklık önleme ve ön yıkama tuşları bulunuyor. Mix, yünlü, hassas/ipek gibi programlar ile çamaşırlarınızı en doğru şekilde yıkamanızı sağlayan cihaz, çok katlı su koruma sistemine sahip.

Elektronik kontrol sistemi sayesinde herhangi bir arıza durumunda kendini korumaya alan Siemens WM06B061TR çamaşır makinesi, LED'li program akış göstergesi ile kullanım sırasında işinizi kolaylaştırıyor. Yıkama modunda ortalama olarak 59 dB ses çıkaran çamaşır makinesinin gürültüsü, sıkma modunda 73 dB seviyesine çıkıyor.

Artıları:

  • Bir ailenin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek seviyede.
  • A+ enerji verimliliği ile oldukça az güç tüketiyor.
  • Farklı programlama modları ile en doğru yıkama ayarını yapabiliyorsunuz.

Eksileri:

  • Ürünün rakiplerine göre herhangi bir eksiği bulunmuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir