Alve.com

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Teknik Özellikler

Klavye & Mouse Set
Hayır
Tuş Sayısı
-
Daha fazla
Programlanabilir Tuş Sayısı
8
Mekanik Klavye
Hayır
Işıklı Tuşlar
Evet

Bağlanabilirlik

Kablosuz
Hayır
Bağlantılar
USB
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  2.5
  1
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  2.5
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

1 ayrıntılı üye değerlendirmesi

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Everest Rampage KB-R01 Q USB` incelemesi

Günümüzde bilgisayar kullanıcılarının büyük bir bölümü klavye satın alırken sahip olduğu özelliklerden ziyade tasarımına ve fiyatına dikkat ediyor. Zira, normal bir kullanıcı için farklı klavyeler arasında sunulan farklar oldukça düşük seviyede. Ancak, konu oyunlar olunca işler biraz karışıyor.

Profesyonel oyuncular için klavye ve fare büyük önem taşımaktadır. Bilgisayar dünyasında birçok başarılı aksesuara imza atan Everest’te, sayısı her geçen gün artmakta olan oyuncuları göz ardı etmiyor.
Dışarıdan bakıldığında normal oyuncu klavyelerinden çok farklı bir görünüme sahip olan Everest Rampage KB-R01’de oyunlar sırasında oldukça fazla kullanılan W, A, S, D ve yön tuşları daha belirgin olması için mavi renktedir.
Oyuncuların en büyük problemlerinden birisi de, oyun sırasında yanlışlıkla Windows tuşuna basmaları ve oyunun aşağıya inmesidir. Bu sorunun üstesinden gelmek için Everest Rampage’de Windows kilit tuşuna yer verilmiştir.
Uzun süre bilgisayar başında kalanlar içn ergonomik olarak ellerinizi yormayacak şekilde tasarlanan klavye üzerinde yer alan kısayolar tuşlarına görevler atayabiliyor ve böylece uygulamalara tek bir tuş ile ulaşabiliyorsunuz.

Artıları:

 • Oyuncuların en çok kullandığı tuşlar, mavi renkli olması nedeniyle dikkat çekiyor.
 • Windows kilit tuşu ile, yanlışlıkla oyunların kapatılmasının önüne geçiliyor.

Eksileri:

 • Tasarımsal anlamda diğer oyuncu klavyelerinin oldukça gerisinde kalıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir