Alve.com

Snopy Rampage SN-R5

Ürün Tipi: Kulak Üstü / Kafa Bantlı, Bağlantı: 3.5 mm / USB , Marka: Snopy (Oyuncu Kulaklığı)

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Tipi
Kulak Üstü, Kafa Bantlı
Özellikler & Fonksiyonlar
-
Daha fazla
Kablo Uzunluğu
-
Ana Bağlantılar
3.5 mm, USB
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  5
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Snopy Rampage SN-R5` incelemesi

Ürettiği bilgisayar aksesuarları ile başarısını kanıtlamış firmalardan birisi olan Snopy'nin yeni SN-R5 RAMPAGE oyuncu kulaklığı, uygun fiyat ile kaliteyi bir araya getiriyor.

Ergonomik yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile kulaklarınızı rahatsız etmeyerek üstün bir konfor sunan Snopy SN-R5 Rampage, hassas yapısı ile dışarı ses sızdırmazken yüksek kaliteli mikrofonu ile internet üzerinden sorunsuz bir şekilde sesli sohbetler gerçekleştirmenize imkan tanımaktadır.
Hoparlör üzerine monte edilmiş mikrofonu sayesinde dış etkenlerden mikrofonu koruyarak alışılmış kablo üzerinde bulunan mikrofonlardan çok daha dayanıklı ve kullanışlı olmasını sağlayan kulaklık, kaliteli malzemesi sayesinde dayanıklı bir yapıya sahiptir.
Estetik görünümü ve esnekliği ile dikkatleri üzerine toplayan Snopy SN-R5 oyuncu kulaklığı, üzerinde yer alan LED ışıklar ile mükemmel bir görsellik sunmaktadır.
Kulaklık satın alırken kablo kalitesine dikkat etmek, ileride sorun yaşamamak için çok önemlidir. Snopy SN-R5’in kablo güvenliği ve esnekliği sağlamak amacı ile özenle tasarlanmış dizaynı, kabloda oluşabilecek kırılmalara karşı sorunsuz kullanım imkanı sağlamaktadır.
Snopy Rampage SN-R5’in altın kaplama uçlu mikrofon ve hoparlör jakları maksimum iletkenlik sağlarken, jakların ucuna takılması için tasarlanmış olan iki adet saydam plastik koruyucu aparat uçların açıkta iken çizilmesini ve dış etkenlerden zarar görmesini engeller, dış etkenlere karşı korur.

Artıları:

 • Uygun fiyatlı bir oyuncu kulaklığı arayanlar için biçilmiş kaftan.

Eksileri:

 • Mikrofonun ayarlanamayan yapıda olması ses konusunda sıkıntı yaşanmasına sebep olabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir