Alve.com

Beko D3 5061 B

Solo, A+, Yıkama Kapasitesi: 5kg, Sıkma Hızı: 600/dk , Marka: Beko

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Ürün Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
A+
Daha fazla
Renk
Beyaz
Su Girişi
Tek
Program Sayısı
-
Maksimum Devir Hızı
600 /dk
Extra Özellikler
-

Güç Kapasite Ebat

Yıkama Kapasitesi
5 kg
Kurutma Kapasitesi
-
Elektrik Tükeitmi
-
Su Tüketimi
-
Yıkama Ses Seviyesi
61 dB
Sıkma Ses Seviyesi
-
Kurutma Ses Seviyesi
-
Genişlik
60 cm
Yükseklik
84 cm
Derinlik
45 cm
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Beko D3 5061 B hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Beko D3 5061 B` incelemesi

Beko, D3 5061 B model çamaşır makinesi ile 4 - 5 kişilik bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor.

Ürettiği beyaz eşyalar ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran Beko, D3 5061 B model çamaşır makinesi ile 4 - 5 kişilik bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor.

5 KG yıkama kapasitesine sahip olan D3 5061 B, dakikada 600 devire çıkabiliyor. Beyaz eşyalar için en önemli konulardan birisi olan enerji verimliliği, Beko’nun bu çamaşır makinesinde sorun olmaktan çıkıyor.

A+ enerji verimliliği sınıfına dahil olan Beko D3 5061 B çamaşır makinesi, yıllık yaklaşık olarak 220 defa çalıştırıldığı göz önünde bulundurulduğunda ortalama olarak 158 kWh güç tüketmektedir. Tek su girişine sahip olan çamaşır makinesi, yine yaklaşık olarak 220 defa çalıştırıldığında yıllık 7260 litre su tüketmektedir.

Ekodeterjan sistemi sayesinde su alımı esnasında deterjan kaybını önleyerek etkin deterjan kullanımı sağlayan makine, yeni geliştirilen "S" şeklindeki özel yan duvar tasarımı ile titreşimi azaltıp, etkin yalıtım sağlayarak ultra sessiz yıkama sağlamaktadır.

Beko D3 5061 B’nin yetenekleri bunlarla sınırlı değil. Geleneksel rezistanslar suyu ısıtmak için daha fazla enerji harcar ve üzerinde kaplama maddesi olmadığından olumsuz su koşullarından etkilenirler. Ancak, D3 5061 B’de kullanılan Hi-tech rezistans ise özel kaplamasıyla çamaşır makinesinin ömrünü uzatır ve performansını arttırır.

Çocuk kilidi sayesinde tehlikeli durumlara karşı koruma sağlayan çamaşır makinesi, elektronik su kontrol sistemi sayesinde gerekli ayarları otomatik olarak yapıyor. Ayrıca, 11 farklı yıkama programına sahip olan D3 5061 B, yıkama işlemi sırasında 61 dB, sıkma işlemi sırasında ise 67 dB ses çıkarmaktadır.

Artıları:

  • Sahip olduğu özelliklere göre uygun fiyatlı.
  • Diğer makinelere göre sessiz bir şekilde çalışıyor.

Eksileri:

  • Üzerine yerleştirilecek LED Panel ile kontrol daha iyi şekilde sağlanabilirdi.

Bunlar da ilginizi çekebilir