Alve.com

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Gösterge Paneli
Dijital
Kablosuz
Hayır
Programlama
Evet
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Syntech SYN-177 hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Syntech SYN-177` incelemesi

Ortam sıcaklığını sizin ayarlamış olduğunuz değerde sabit tutarak yaşadığınız mekanın sıcaklık konforunu sağlayan oda termostatları, özellikle kombi gibi bireysel ısıtma sistemlerinde sıkça kullanılmaktadır.

Teknik anlamda kontrol aracının dışında, bir konfor ve tasarruf cihazı olarak değerlendirilen oda termostatının kalitesi, yapacağınız tasarrufa büyük katkı sağlamaktadır.
Syntech tarafından üretilen SYN-177 model dijital oda termostatı, hassas ısı kalibrasyonu sayesinde konforlu ve ekonomik bir ısınma sağlarken, oda sıcaklığını hassas bir şekilde ölçebilmektedir.
Kolay bir kullanıma sahip olan oda termostatını, istediğiniz zaman kapatildiğiniz gibi açılış kapanış sürelerini belirleyebiliyor ve haftalık programlamaya uygun yapısı sayesinde sürekli sıcaklık ayarı yapmak zorunda kalmıyorsunuz.
Üzerinde yer alan dijital ekran ile detaylı bilgi veren Syntech SYN-177 programlanabilir dijital oda termostatı, istenilen sıcaklığı ve oda sıcaklığını rahatlıkla görerek karşılaştırabilmenizi sağlıyor.

Artıları:

  • Tüm kombiler ile uyumlu.
  • 5 - 35 derece ayar aralığı
  • Günlere göre programlama yapma imkanı

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir